Диван у вітальні є одним з найважливіших предметів меблів в домі.

Саме на ньому ми добре проводимо час в компанії сім’ї і друзів, або відпочиваємо з книгою або перед екраном телевізора.

Те, що це повинно бути зручно – очевидно, але в той же час було б добре, якби диван був елегантним і відповідав інтер’єру нашої вітальні.

Давайте подивимося, як вибрати, перейшовши за цим посиланням https://www.pufetto.com.ua/divany-dlja-gostinoj/, диван для вітальні, який відповідає обом цим критеріям.

Вибір: з чого почати?

Перше питання, яке ви повинні задати собі, стосується розміру і форми дивана.

Багато людей дуже люблять кутові дивани, які дають більше комфорту для відпочинку і дозволяють розмістити більше гостей.

Однак, вибір кутового дивана не завжди є хорошою ідеєю, тому що в невеликих вітальнях, де кожен сантиметр має значення, він може надмірно перевантажувати інтер’єр.

У таких кімнатах краще поставити диван, який має менші розміри і буде краще вписуватися в загальне функціональне планування інтер’єру.

Тому для початку варто все ретельно виміряти і провести попереднє планування інтер’єру вітальні з різними формами і розмірами диванів, навіть на папері, і перевірити, який диван підійде найкраще.

Тільки власники дійсно великих віталень можуть ігнорувати аспект габаритів, а при виборі дивана орієнтуватися тільки на його зовнішній вигляд і функціональні характеристики.

Переважна більшість не тільки маленьких, але і середніх за розміром віталень потребують перевірки, наскільки великий диван поміститься у вашій вітальні, при тому, щоб вітальня не втратила пропорції і не стала незручною у використанні.

Тільки після такого попереднього аналізу розмірів вітальні можна приймати рішення про те, чи краще вибрати кутовий, стандартний або компактний диван, ви можете приступити до пошуку конкретної моделі.

Вибір величезний, тому, перш ніж йти в магазин, варто підібрати і стиль дивана, який буде відповідати вашій вітальні і її колірній гамі.

Модний диван: який вибрати?

У пошуках дивана в стилі, відповідному для вашої вітальні, ви можете піти в ногу з сучасними тенденціями дизайну інтер’єру і вибрати диван, наприклад, в стилі Честерфілд, оббитий бірюзовим плюшем.

Такий бірюзовий диван відмінно впишеться в інтер’єр в стилі арт-деко, популярність якого зростає рік від року.

Якщо вам подобається цей стиль і його елегантні золоті аксесуари, то такі дивани неодмінно стануть відмінним доповненням вашого інтер’єру.

Якщо ви схиляєтеся до сучасного інтер’єру, не обов’язково у версії арт-деко, то ви також можете вибрати яскравий диван, хоча і в дещо інший стилістичної версії.

В цьому випадку краще зупинитися на більш простому дизайні, функціональності і без зайвих прикрас.

Доповненням, яке зробить диван більш стильним і розкішним, стануть відповідні подушки.

Яскравий чи стриманий колір: що вибрати?

Ви, напевно, помітили, що більшість диванів, які ви бачили вище, це дивани в яскравих тонах.

Це тому, що в даний час більшість людей вибирають білий і сірий в якості домінуючих кольорів в інтер’єрі, і сильний колірний акцент необхідний, щоб трохи зламати цю монотонність.

Тому, якщо ви хочете мати більш цікавий інтер’єр, то зелений, рожевий або чорний диван в вітальні додадуть інтер’єру характер і позитивно позначаться на враженнях від відпочинку в добре продуманому інтер’єрі.

Ви також можете подумати над вибором дивана з малюнком, хоча такі дивани вимагають особливого підходу ..

Якщо інші елементи інтер’єру гладкі і не мають занадто яскравих відтінків, то хорошим варіантом може бути мереживний диван.

Питання, однак, полягає в тому, чи не буде такий дизайн втомлювати і не набридне він занадто швидко.

Ніхто не заперечує, що візерунчастий диван може мати чудовий вигляд, однак, найкращим рішенням було б вибрати однотонний диван і візерунчасті подушки.

Подушки, безумовно, набагато легше оновити, ніж диван, коли вам захочеться змін або ви вирішите внести зміни в концепцію дизайну інтер’єру та його квітів.

Вибір дивана для конкретно вашої вітальні, це процес, який вимагає підбору поєднання елементів, пов’язаних з функціональністю вітальні, її стилем і вашими колірними уподобаннями.