Коли мова йде про покупку або продаж нерухомості, то для кожного учасника процесу важливо максимізувати особисту вигоду. Саме тому без допомоги професійних експертів в заданій області не обійтися.

Продавці або покупці часто можуть не знати про різні нюанси. Ця обставина спотворює ціну. Власники нерухомості занижують таку, а нові потенційні власники часто готові платити більше. Саме тому експертна оцінка нерухомості, яку пропонує компания Альянс-Укрэксперт, набула особливого значення.

Що прийнято розуміти під експертною оцінкою нерухомості?

Сюди варто віднести процедуру, що дозволяє визначити об’єктивну ринкову ціну конкретного об’єкта, на момент здійснення операції. Експертна оцінка дозволяє виділити всі плюси і мінуси, а також побачити перспективи, які можуть бути приховані і завуальовані. У цьому випадку ціна максимально точна, оскільки вона формується на базі широкого переліку показників.

Вартість визначається виходячи з технічних характеристик, попиту і пропозиції, стану об’єкта, його розташування, якості і кількості об’єктів інфраструктури в безпосередній близькості, а також ситуації, що склалася на місцевому ринку нерухомості. Ціна закріплюється на конкретну дату. Зрозуміло, що ринок динамічний. Ситуація змінюється більш ніж стрімко. Завтра може виявитися важливим те, що сьогодні вважалося пріоритетним.

Експертна оцінка житла проводиться виключно сертифікованими фахівцями. Тільки в такому випадку цифру можна вважати коректною. Для визначення ціни використовується безліч інструментів і ефективних методик. Оцінити присутня можливість будь-який об’єкт. Це може бути квартира або будинок, земельну ділянку або гараж, паркувальне місце, комерційна нерухомість або виробничий об’єкт. Кожен потенційний предмет продажів має свою вартість.

Крім того, без експертної оцінки не вийде ініціювати широкий ряд банківських або юридичних процедур. У багатьох випадках думка професіонала є базовим і ключовим. Ініціатором проведення такої може бути будь-який учасник угоди.