Сучасні IT-технології стрімко розвиваються. Сьогодні отримати необхідну інформацію або придбати необхідне можна не виходячи з дому. Тому користувачі мережі Інтернет моніторять різні веб-ресурси, намагаючись знайти потрібний продукт. Грамотно та правильно створений веб-портал допоможе розвивати будь-який бізнес, збільшувати клієнтську базу, примножувати прибуток. Веб-сайт є візиткою будь-якої організації, а реклама в мережі – найбільш результативним і недорогим інструментом.

Компанія IST.Group надає таку послугу, як створення сайту в Києві та гарантує найвищу якість роботи своїх фахівців. Займаючись написанням різних інтернет-ресурсів з 2008 року, тут успішно реалізували сотні проектів для України, США, Канади.

Особливості веб-розробки в IST.Group: створення інтернет-сайту https://istec.com.ua/sozdanie-sajtov-v-dnepre-idealnyj-variant-dlya-prodvizheniya-lyubogo-biznesa/ в цій компанії – це завжди індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення, всі роботи здійснюються виключно висококласними фахівцями. Над написанням web-сайту працює ціла команда людей, кожен з яких виконує свої обов’язки.

Виготовлення сайту – процес творчий. Спочатку клієнт заповнює бриф, згідно з яким співробітники IST.Group підбирають оптимальний варіант веб-розробки. Після уточнення та узгодження всіх нюансів створюється прототип майбутнього web-ресурсу, виконується верстка і програмування. Наступним етапом є тестове наповнення, реєстрація домену та хостинг. Після чого здійснюється запуск сайту. Професійна розробка будь-якого інтернет-ресурсу – досить працемісткий, складний процес, що вимагає виключно кваліфікованих фахівців у сфері web-дизайну та створення сайтів.

Веб-сайт будь-якої складності під ключ

Фахівці компанії IST.Group допомагають своїм клієнтам реалізувати будь-які ідеї і задумки: від найпростіших до індивідуальних і нестандартних, якісно створять:

  • Інтернет-магазин – розробка інтернет-магазину в Києві передбачає створення сучасного, дуже популярного торгового каналу для електронної комерції. Його завдання – продаж товарів за допомогою всесвітньої павутини. Як правило, такий ресурс містить онлайн-каталог товарних позицій і систему, що дозволяє зробити придбання. Онлайн-магазини досить популярні серед людей різного віку, а для організацій вигідні тим, що дозволяють заощадити на оренді приміщення, логістиці, зарплати персоналу.
  • Сайт-візитка – особа організації в мережі, де розміщені основні відомості про її діяльність. Складається з декількох веб-сторінок, має простий, функціональний дизайн. Створюється швидко, не вимагає значних капіталовкладень.
  • Landing Page – односторінковий сайт, націлений на реалізацію товару/послуги. На нього можна потрапити, перейшовши за рекламою. Лендінгем Пейдж закликає вчинити певну дію (зателефонувати, замовити, придбати та ін.).
  • Сайт-каталог – електронна вітрина товарів/послуг в Інтернеті.
  • Корпоративний сайт – офіційне представництво організації в мережі, де розміщується повна інформація про фірму, сфері її діяльності, товари, послуги, новини. Портал складається з декількох розділів.

Чому варто замовити виготовлення веб-сайту саме в IST.Group? Компанія забезпечує індивідуальний підхід до кожного замовника. Її фахівці в своїй роботі враховують всі побажання клієнта і створять інтернет-портал, який відповідає всім вимогам. Він буде оригінальним, зручним, унікальним, а головне, що приносить реальний прибуток.

Скористайтеся розробкою інтернет-ресурсу в компанії IST.Group https://istec.com.ua/, ви на 100% залишитеся задоволені результатом!