Невід’ємною складовою кожного будинку вважаються вхідні двері. Вони є свого роду візитною карткою і допомагають створити стильний зовнішній вигляд для фасаду. Пластикові вхідні двері для приватного будинку від https://sezonplus.com.ua/vkhodnyye-dveri/metaloplastykovi-dveri/ набувають все більшої популярності завдяки своїй практичності, хорошою тіло-і звукоізоляції.

Ще недавно дані конструкції встановлювалися тільки на балконах, але з розвитком технологій з’явилися надійні профілі, які можна встановлювати на вхідних дверях приватного або заміського будинку. Пластикова конструкція, на відміну від дерев’яної, прослужить не один десяток років.

Плюси і мінуси пластикових вхідних дверей

Серед основних переваг варто виділити:

 1. Двері виготовляються будь-якої конфігурації, в широкому колірному діапазоні і різноманітному дизайнерському стилі;
 2. Добре захищають влітку від спеки, а взимку від холоду;
 3. Не деформуються при перепаді температур і при підвищеній вологості;
 4. Можна поєднувати з установкою сигналізації;
 5. Легкі і прості в експлуатації;
 6. Не вимагають особливого догляду;
 7. Дозволяють встановлювати замки будь-якої складності;
 8. Мають різноманітні схеми відкривання.
 9. Якщо стандартні розміри дверної пластикової конструкції замовника не влаштовують, то завжди можна замовити виріб за власними вимірами. Крім того, цього може бути не тільки орні, але і розсувні система, що створить гармонійне поєднання стилю і краси.

Але, крім всіх перерахованих плюсів, зовнішні пластикові вхідні двері для приватного будинку мають деякі недоліки:

 1. Складні в установці;
 2. Мають досить високу вартість;
 3. Нестійкі до зломів.

Насправді ускладнює установку дверей металева накладка, що встановлюється по периметру для підвищення надійності, також під час монтажу необхідно дотримуватися технологію робіт: це дасть можливість забезпечити високу звуко- і теплоізоляцію.

Різновиди пластикових вхідних дверей

Види дверей стоїть розрізняти за наступними критеріями:

 1. Кількість стулок. В основному в якості вхідної конструкції встановлюються одностулкові двері, але бувають і двостулкові. Причому другі можуть бути або однакової ширини, або одна частина бути ширше, а друга вже.
 2. Спосіб відкриття. Вхідні двері з ПВХ можуть бути розсувними, орними, відкидними, або типу «гармошка». Найчастіше в заміський будинок встановлюється орної варіант, який відкривається або всередину приміщення, або назовні.
 3. Щоб зберегти в будинку тепло, встановлюються подвійні двері з тамбуром. Відстань між ними зовсім невелика, але вони можуть бути виготовлені не з одного матеріалу, відрізнятися як по стилістичному оформленню, так і за кольором: все залежить від уподобань господарів. Такий тип конструкції для квартир не підійде. Для його монтажу необхідна наявність ганку, веранди та іншого.
 4. Розсувний варіант конструкції також буде добре виглядати на фасаді будинку, а ось конструкцію «гармошку» краще встановлювати не в якості основної двері, а на виході в сад або веранду. Такі двері погано функціонує в холоду і при відкриванні складається на зразок книги.
 5. Різновид полотна. Пластикові двері може бути як стеклопластиковой, виготовленої з міцного матеріалу, так і глухий. Якщо із заміського будинку відкривається приголомшливий вид на море, гори, сад і інші цікаві місця, то актуальне варіант установки повністю скляного полотна, який дозволить кожен день насолоджуватися всією цією красою. Причому скло може бути не тільки прозорим, але і матовим, рифленим, з будь-яким малюнком або без нього.
 6. Товщина конструкції. Тут все залежить від виробника і технології виготовлення дверей (товщини алюмінієвого профілю, наявності повітряних камер і скляних вставок). В середньому товщина готової конструкції становить від 90 до 120 мм.