Багато людей використовують конвектори, адже вони – хороша альтернатива центральному опаленню http://ekokordi.com.ua/konvektory. У цій статті ми розглянемо загальні характеристики та види конвекторів.

Основні характеристики

В першу чергу варто відзначити, що це основні параметри, які притаманні всім видам обладнання.

  • Терморегулятори. Такі елементи можуть бути електронними, програмованими або механічними. Вони необхідні для того, щоб користувач міг виставити відповідну температуру, яка буде зручна для знаходження в приміщенні. Тому їх наявність передбачена в усіх сучасних моделях конвекторів.
  • Електронний датчик. Надає собою простий і зручний елемент, який збільшує рівень безпеки при використанні пристрою. Варто відзначити, що всі алюмінієві, сталеві або біметалеві конвектори оснащені таким датчиком, який забезпечує припинення подачі палива та циркуляції теплоносія в момент досягнення робочої температури. Після того, як прилад охолоне, його робота відновиться автоматично.
  • Екран. Це повітряна заслінка, за допомогою якої відбувається коригування напрямку прогрітого повітря. Пристрій може мати стаціонарний або мобільний екран.

Основні види конвекторів

Розрізняють всього чотири види конвекторів, які відрізняються між собою типом розташування:

Настінні

В першу чергу варто відзначити, що настінні моделі вважаються найбільш ефективними, в порівнянні з іншими видами. Це обумовлено розташуванням пристрою, яке збільшує тепловіддачу та працездатність. Також варто відзначити привабливий зовнішній вигляд настінного обладнання, який не зіпсує дизайн приміщення.

Підлогові

Такі конвектори часто встановлюються в офісних приміщеннях або магазинах. Це обумовлено тим, що їх можна розмістити на підлозі в будь-якій частині приміщення. Основною перевагою такого виду пристрою є їх мобільність, адже їх місце розташування легко можна змінити.

Плінтусні

В основному такі моделі конвекторів використовуються в приміщеннях великої площі, адже вони мають велику потужність. Варто відзначити, що установка здійснюється в спеціальні ніші, завдяки чому вони практично непомітні – видно тільки декоративні грати.

Універсальні

Такі моделі конвекторів можуть мати високий клас захисту або підвищений рівень. Варто зазначити, що серед додаткових функцій в універсальних пристроях можна виділити можливість програмування таймера, за яким буде здійснюватися обігрів приміщення, та наявність захисту перекидання.