Біла стільниця з каменю дуже часто застосовується в інтер’єрі кухні.

Які плюси такого вибору?

Адже саме на кухні народжуються кулінарні шедеври і збираються разом всією родиною, щоб поснідати, пообідати і наслодіться приємними ароматами їжі. Щоб перебувати в приміщенні, де готують смачні страви, було приємно і комфортно, необхідно облаштувати кухонний простір, таким образам, щоб воно вийшло практичним, зручним і естетичним.

Стільниці зі штучного каменю від artdeko.in.ua/stoleshniczyi-iz-kamnya/podokonniki не дозволяють розмножуватися на своїй поверхні цвілі, мікробів а також залишаються досить стійкими до негативного впливу.

Білосніжна стільниця завжди виглядає стильно і святково. Біла стільниця заспокоює буйні відтінки і освіжає темні.

Біла стільниця з каменю може візуально трохи розширити простір маленької кухні.
Білий колір, незважаючи на протилежні думки, вважається одним із самих практичних. А ось чорний колір стільниці, наприклад, є навпаки одним з найбільш непрактичних, так як на чорній стільниці видно кожна порошинка і смітинка.

Білий колір відмінно поєднується з усіма іншими квітами. Тому підібрати колірні рішення буде досить просто.

Які мінуси у білої стільниці з каменю?

Для підтримки чистоти білого каменю потрібно буде докладати зусиль (але цей пункт стосується в принципі і будь-якого іншого кольору кам’яної стільниці). При цьому хочемо нагадати, що, наприклад, кварцовий камінь як матеріал для стільниці в принципі дуже легкий у догляді: для прибирання Вам знадобиться всього лише невелика ганчірочка, а вже в дуже занедбаному випадку Вам додатково може знадобитися крапелька миючого засобу.

Тому якщо Ви не можете визначитися, яким кольором стільниці зв’язати всі деталі кухонного інтер’єру, то розгляньте варіант білого. Він є досить універсальним і практичним. А готувати смакоту на кухні з білою стільницею з кварцового каменю буде одне суцільне задоволення!

Більш детально Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Весь товар сертифікований. Наявність знижок акцій для постійних замовників. Виготовляємо виріб в стислі терміни.