Придбати житло в новобудові – це як кота в мішку. Будівля лише недавно почали зводити, що вийде в результаті – не відомо. З цієї причини зробити правильний вибір дуже важко. Завжди ви можете придбати погане житло, яке вам згодом не сподобається. Наприклад, неякісним ремонтом у ванній кімнаті. З цієї причини перед тим, як придбати нові квартири в Крюковщине, ретельно все перевірте.

Спочатку варто вивчити забудовника, складіть враження про новобудови і зупиніть свій вибір на компанії, яка допоможе вам прибати таку дійсно якісну та важливу річ, як квартира в Вышгороде.

Розглядайте на порталі забудовника зображення будинків і інтер’єрів
Вони повинні вам сподобатися і опинитися оригінальними, а не сірими.

Ознайомтеся з інформацією про забудовника в соцмережах
Інстаграм, Фейсбук, «ВКонтакте» – відвідайте соцмережі, можете подивитися публікації і ознайомтеся з коментарями інших покупців. Таким чином вам вдасться скласти загальне враження про фірму і її проектах.

Почитайте форуми і соцмережі
Якщо забудовник здавав житло з недоліками або розтягував час будівельних робіт, про це, найімовірніше, є інформація у Всесвітній павутині. Тому варто ознайомитися з відгуками про компанію на різних форумах.

До того ж у більшості РК є сторінки в соціальних мережах, в яких новосели розповідають про власні побутові проблеми. Варто ознайомитися з повідомленнями і коментарями, поцікавитися якістю будівельних робіт у самих мешканців. Цілком ймовірно, що ви не виберіть того чи іншого забудовника.

Ознайомтеся з готовими будинками забудовника
Відгуки та коментарі у всесвітній павутині не зможуть замінити вам свого враження. Ви повинні усвідомити, чи подобається вам житло від забудовника і в якому вигляді новобудова, яку він здавав рік або два тому. Підіть у під’їзд, подивіться, які там стіни і стелі. У робочому чи стані ліфт, якої якості оздоблення, впорядкований чи двір? Якщо одну квартиру будували неякісно, то і іншу з величезною ймовірністю зведуть так само. Поговоріть з конс’єржкою і тутешніми жителями.

Дізнайтеся про обробку житла і відвідайте шоурум, якщо він є
Вибирайте квартири з якісним ремонтом, щоб через рік вам не доводилося все заново переробляти. З цієї причини треба запитати у менеджера про способи обробки, якості будівельних матеріалів і гарантійному періоді. Крім того, у забудовника може бути шоурум, в якому ви можете розглянути шпалери з паркетом, плиткою, які виявляться у вас в житло.

Це лише кілька найважливіших порад, які потрібно врахувати при покупці квартири в новобудові.