Устаткування повноцінного твердопаливного каміна в заміському житловому будинку вимагає багато часу і фінансових коштів. При цьому необхідно подбати про виконання вимог, пов’язаних з дотриманням пожежної безпеки і видаленням шкідливих для людського здоров’я продуктів горіння.

Багато споживачів віддають перевагу використанню біокамінів від Gloss Fire, які практично не мають обмежень. Їх можна встановлювати навіть в міських квартирах, не оформлюючи необхідних дозвільних документів.

Дуже зручним вважається вбудований биокамин, великий вибір яких чекає вас тут: https://glossfire.com/vstraivaemye-ochagi. Монтаж в даному випадку здійснюється в стінну нішу. Він має відкрите полум’я, яке утворюється при згорянні спеціального екопального, одержуваного з рослинної сировини.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Сучасні виробники пропонують власникам заміських котеджів і квартир в багатоповерхових будинках різні моделі вбудованих камінів, що працюють на біологічному паливі. Їх можна монтувати не тільки в стінові конструкції, але і в меблеві предмети. Як правило, опалювальне обладнання має стандартну компоновку:

  • коробчатий корпус, виконаний з нержавіючої сталі;
  • пальник в формі нерозбірними касети, в нижній частині якої встановлюється паливний резервуар;
  • термоізоляційний шар.

Для роботи екокаміни використовується біоетанол, який залишив неприємного запаху і шкідливих викидів, що порушують баланс в навколишньому середовищі. Чисте паливо гарантує підвищений ресурс роботи вбудованих приладів.

Експлуатація вбудованих біокамінів

Монтаж вбудованих моделей біокамінів рекомендується проводити у внутрішні перегородки житлового приміщення, виконані з вогнестійкого гіпсокартону. Для цього в стіні вирізується отвір, відповідний формі опалювального обладнання. В процесі роботи використовується міцна сталь і засипка з мінерального утеплювача. Місце для установки каміна оснащується додатковою підставкою у вигляді металевого каркаса. Розмір опалювального обладнання залежить від довжини лінії горіння біопалива.

Великою популярністю користується кутовий биокамин, який вбудовується. Його монтаж здійснюється на стику двох простінків. Опалювальні установки випускаються з ручним, напівавтоматичним і автоматичним способом управління. Останній вид обладнання має багато корисних опцій. В автоматичних біокамінах можна контролювати залишки палива за допомогою цифрової панелі. Гасіння полум’я здійснюється в запрограмований час.