hansgrohe ComfortZone – це значить: різна висота змішувача і довжина виливу, які підходять до ваших індивідуальних потреб.

hansgrohe пропонує вам безліч змішувачів різної висоти. Ви просто вибираєте той змішувач, який пропонує вам максимальну зручність в повсякденному житті. Вказівка кількості міліметрів в назвах наших змішувачів свідчить про висоту простору ComfortZone.

Так ви з першого погляду зрозумієте, яка висота змішувача найкраще підійде до ваших побажань – і до вашої раковині. Насолоджуйтесь абсолютно новим розумінням вільного простору з нашими варіантами ComfortZone та hansgrohe logis.

Переваги ComfortZone одним поглядом:

Змішувачі для ванної кімнати hansgrohe з простором ComfortZone орієнтовані на ваші потреби. Вони відрізняються інтуїтивним управлінням, чудовим дизайном і продуманою технологією.

Високі, частково поворотні змішувачі дарують вам більше свободи руху і місця: наприклад, для миття волосся в раковині або наповнення високих судин.

Відповідні рішення змішувачів для будь-яких типів раковин: будь то вбудована або накладна раковина, раковина для миття рук або раковина у формі тазу.

hansgrohe ComfortZone: насолоджуйтеся великою перевагою з точки зору комфорту, гнучкості і зручності управління.

Відповідна висота виливу для ваших індивідуальних потреб

Маленьке простір hansgrohe ComfortZone сяє в туалеті для гостей. Там, де переважно миють руки. Середня висота змішувача пропонує достатню свободу руху в повсякденному житті, наприклад, коли ви чистите зуби або вмиваєтеся. А той, хто любить великий розмах, вибирає змішувач з надзвичайно високим простором ComfortZone. Ви більше ніколи не захочете відмовитися від здобутої свободи руху.

Змішувачі hansgrohe з ComfortZone можна використовувати як для настінних раковин, так і для раковин, вбудованих в шафку. Що стосується дизайну, тут теж є широкі можливості для вибору. Класика або модерн: hansgrohe пропонує оптимальний простір ComfortZone в різних стилях.

Ми пропонуємо вам стильні комбінації, що гарантують повну відсутність бризок: для цього ми розрахували відповідне простір ComfortZone для багатьох поширених типів раковин. За допомогою тесту hansgrohe ComfortZone ви швидко з’ясуйте, який простір ComfortZone підійде до вашої раковині.