Теплові столи – це обладнання для професійної кухні з підігрівом робочого об’єму. У деяких моделях додатково присутня нагрівання стільниці. Популярність пояснюється простотою використання і функціональністю.

Призначення теплових столів – короткочасне зберігання страв до подачі клієнту. В результаті у останнього не виникає сумнівів, що його замовлення знятий з плити пару хвилин тому. Апарати використовують для нагрівання тарілок перед сервіровкою, що запобігає передчасному охолодження готових виробів. Полиці з перфорацією забезпечують рівномірний прогрів продуктів: всієї маси цілком або порційно на тарілках.

Обов’язково радимо звернути увагу на cтолы тепловые из нержавеющей стали в DSTO, які ви можете придбати за найприємнішими цінами вже сьогодні.

Принцип роботи теплових столів простий. Апарат являє собою електричний підігрівач, оснащений датчиками температури. Після установки температури в робочій камері на позначці +65 ºС, контролери підтримують її на заданому рівні, не дають опускатися. Комплектація схожа з конвекційної піччю, включає Тени і вентилятор. Гаряче повітря рівномірно розподіляється по всьому об’єму, виключаючи виникнення холодних і гарячих зон. Коригування режиму – електромеханічна. Лицьові поверхні корпусу не нагріваються, так як стінки і дверці мають подвійну конструкцію.

Столи теплові – важлива ланка лінії роздачі. З ними приготовані супи, гаряче і десерти завжди залишаться теплими, потраплять на стіл відвідувачам в апетитному вигляді: чи не заветріться, що не пересохне, не втратять колір, смакові якості та поживну цінність. Застосування теплових столів допомагає збільшити пропускну здатність теплової лінії, полегшити роботу персоналу, організувати самообслуговування в готелях і адміністративних установах.

Експлуатація теплових столів на підприємствах громадського харчування підвищує ефективність роботи. Збільшується швидкість обслуговування гостей в години пік (бізнес-ланчі, вихідні та святкові дні, банкети), при організації харчування в їдальнях і кейтерінг.