Листовий метал — універсальний матеріал: з нього вирізають і згинають деталі для радіоінженерії, корпуси різноманітних виробів, роблять заготовки майбутніх збірних конструкцій тощо. Під згинанням мається на увазі докладання такого зусилля, яке зможе деформувати лист до кутової форми. Щоб отримати максимально точний і стійкий результат, зберегти початкові властивості матеріалу та виконати роботу якнайшвидше, використовують верстати ЧПУ згинання металу.  

Як відбувається процес згинання

Головною ознакою гнуття листового металу на спеціальному обладнанні є максимальна автоматизація всіх операцій. Хоча оператор налаштовує це обладнання певним чином, відповідно до наданого замовником креслення, і контролює процес, але вплив людського фактора на кінцевий результат мінімальний. Завдяки цьому є можливість виробляти малі та великі партії виробів і бути впевненими у відсутності браку — усі помилки, якщо вони є на кресленні, можна виправити після виготовлення тестового зразка.

Механічні операції з гнуття листового металу виконує спеціальний прес, який може працювати з листами різної форми, площі та товщини. Матеріалом може бути сталь (зокрема, вуглецева чи іржостійка), алюміній або латунь. Вартість робіт на ЧПУ для згинання залежатиме від лінійних розмірів і товщини заготовки, а також від кількості згинів.

Найважливіше про можливості гнуття листового металу на верстатах ЧПУ

Насамперед слід виділити такі переваги згинання металу на обладнанні з програмним управлінням:

  • контрольована точність виконання завдання відповідно до креслення;
  • збереження початкових властивостей матеріалу (механічних, хімічних, антикорозійних);
  • відсутність непривабливих зварних швів, як після інших способів оброблення;
  • можливість послідовного виконання декількох згинів для створення виробу нестандартної форми;
  • точні розрахунки оптимального зусилля преса для отримання ідеального результату;
  • можливість обирати кути згину від 1 до 179 градусів;
  • мінімальний вплив людського фактора;
  • висока швидкість виготовлення серійної продукції;
  • доступна вартість згинання для малих і великих партій виробів.

Точна та швидка металообробка Gruar дає можливість отримувати металеві заготовки й деталі методом згинання на сучасному обладнанні з ЧПУ. Ви можете замовити партію виробів з листового металу чи окремі екземпляри продукції під замовлення, виконані в точній відповідності до ваших креслень. Звертайтеся до фахівців компанії, аби дізнатися більше про те, що таке комплексна металообробка Gruar, яка її вартість і терміни виконання роботи.