Сучасний світ – це суцільна віртуальність і багато людей вже просто не можуть обходитися без Macbook. Але не завжди є можливість придбати цю комп’ютерну техніку з необхідною вам клавіатурою і тут вам на допомогу приходить лазерне гравіювання.

Переваги лазерного гравіювання на клавіатурі Macbook

Багатьом під час робочого процесу або просто за родом діяльності можуть знадобитися різні мови від французької до івриту або просто старі літери потерлися, і клавіатура вимагає оновлення. Неважливо чому вам потрібна лазерна гравировка клавиатуры, найголовніше, що з її допомогою ви зможете досягти бажаного результату. Звичайно, ви можете просто купити нову клавіатуру або приклеїти наклейку, але перший варіант може стати занадто витратним, а другий ненадійним. Найвигіднішим способом буде лише напис, зроблений лазером.

Технологія роботи з лазером досить проста. Ви просто наносите напис на поверхню клавіші, пластиковий шар, що знаходиться на поверхні під дією лазера, просто випаровується, а загальна структура змінюється. Вихідний колір залежить від матеріалу клавіші та матеріалу підкладки, що знаходиться під покриттям. Такий спосіб дозволяє отримати яскраві й контрастні літери, які залишаться з вами надовго. Є невелика хитрість, що використовується при лазерному гравіюванні, про яку повинні знати всі. Чим тонше промінь лазера, яким ви робите напис, тим чіткішим вийде зображення.

Варто зазначити, що гравировка клавиатур має велику кількість переваг, таких як:

  • Напис високої якості, що зберігається дуже довгий час. Вона не зітреться і не змиється;
  • Яскраве та контрастне зображення на клавіатурі вашого Macbook;
  • Можливість самостійно та зручно розмістити літери та символи, що дозволить значно збільшити швидкість роботи;
  • Отримання швидкого результату. За лічені хвилини ви подаруєте своєму Macbook нове життя;
  • Самостійний вибір шрифту та дизайну;
  • Доступність. Таке лазерне гравіювання на клавіатуру Macbook доступне будь-якому середньому користувачу;
  • Абсолютна безпека для техніки;
  • Можливість спостереження за роботою майстра та повний контроль над процесом.