Найчастіше, коли виникає потреба у тому, щоб замінити вхідні двері, люди віддають перевагу тому, щоб вибрати звичайні, одинарні двері. Однак, у деяких випадків, може виявитися найкращим варіантом придбання виробу іншого розміру, такого як полуторні двері.

Навіщо потрібні полуторні двері?

Плюси подібного виробу від https://topdveri.kiev.ua/ повинні бути цілком очевидними будь-якій людині, проте їх варто продекларувати. Насамперед це, звичайно ж, розширення вхідного простору. Завдяки цій властивості, у людей з’являється можливість легко вносити та виносити з будівлі (або приміщення) досить великогабаритні предмети.

При цьому, що не мало важливо, вхідні двері не стають дуже великими, як у випадку з двостулковим варіантом. Більше того, їх можна спокійно експлуатувати як звичайні, лише у потрібні моменти звільняючи додатковий простір.

Особливо елегантно це виглядає у поєднанні з заскленим варіантом, який виконує роль невеликого декоративного вікна, що пропускає всередину приміщення трохи сонячного світла. Дуже практично та зручно.

Також варто відзначити той факт, що полуторные двери важать не набагато більше звичайних. Це важливий момент, якщо порівнювати їх з повноцінними дверима.

Де вони можуть стати в пригоді?

Найчастіше, необхідність у розширеному дверному отворі утворюється в тих місцях, де спостерігається підвищений трафік руху людей. Як подібні місця виступають такі локації як вхід в:

  1. Офіс;
  2. Адміністративну будівлю;
  3. Під’їзд;
  4. Загальний тамбур.

Втім, це зовсім не означає, що вони не стануть в пригоді в умовах приватного будинку. Так, як вже було зазначено вище, за допомогою заскленої області можна досягти цікавого дизайнерського ефекту, який суттєво прикрасить фасадну частину житла.

На що варто звернути увагу при виборі?

Є кілька важливих характеристик, на які слід звертати увагу. До них належить:

  • Матеріал. Для надійності слід вибирати модель з металу або дерева.
  • Товщина полотна. Вона має бути не менше 67 мм.
  • Утеплювач. Щоб уникнути проблем у зимовий період, важлива наявність хорошого утеплювача.
  • Замок. Саме він допомагає захищати приміщення від небажаного проникнення.
  • Якість петель. Від них залежить, наскільки довго прослужить виріб.