Немає нічого гіршого, ніж під час гри виявити, що контролер перестав реагувати на команди. Пробуєте вирішити проблему, а нічого не відбувається? Це ознака того, що пристрій вийшов з ладу і потребує ремонту. Найчастіше контролери ламаються з найбанальніших причин, а ось самостійно їх «оживити» навряд чи вдасться.

У нашій майстерні (детальніше на сайті https://gamesua.com.ua/) можна знайти будь-які запчастини, що використовуються для ремонту контролерів Xbox Series X|S будь-якої складності. Досвідчені фахівці виправлять проблему незалежно від причини її появи. У нашому розпорядженні є повний комплект сучасного обладнання та всі деталі, необхідні для якісного ремонту.

Геймпад не може вийти з ладу просто так. Найчастіше цей факт провокують самі користувачі, які неакуратно використовують джойстик. Причини поломки в цьому випадку можуть бути найрізноманітнішими:

 1. Удари, падіння та інші механічні ушкодження. контролер дуже вразливий до недбалих кидків і падінь на підлогу, через що у нього можуть обриватися контакти або випадати кнопки.
 2. Контакти із вологою. Попадання всередину контролера вологи сприяє короткому замиканню та перегоранню всіх його електричних елементів.
 3. Заводський брак. Зустрічається дуже рідко і буває непомітним на перших стадіях використання контролера. Може виявлятися у неправильному поєднанні того чи іншого елемента.

З’ясувати точну причину несправності вдається лише після ретельної діагностики. Це перший етап за будь-якого ремонту геймпада Xbox Series в нашій майстерні. Фахівець ретельно огляне деталь, після чого виявить факт поломки та скаже точну вартість ремонту.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ГЕЙМПАД НА XBOX SERIES X|S ПРАЦЮЄ НЕКОРРЕКТНО

Несправності контролера консолі буде видно вже відразу після запуску першої гри. Виражаються вони в наступному:

 1. Не працює жодна конкретна кнопка. Найчастіше це пов’язано з механічним пошкодженням та обривом контакту.
 2. На пристрої перестає працювати індикатор. Зазначимо, що при цьому кнопки можуть працювати справно. Однак краще відразу знайти проблему та усунути її, ніж чекати повної відмови роботи.
 3. Не підключається через USB-кабель Type-C. Наприклад, бездротове підключення працює, а дротове ні.
 4. Відсутня реакція на команди. Контролер не реагує на натискання, підключається до системи.

Вкрай не рекомендуємо намагатися самим виправити проблему, що утворилася. Пристрій має складну структуру, де кожна неакуратна дія може призвести до поломки.

ЩО НАЙЧАСТІШЕ ЛАМАЄТЬСЯ В КОНТРОЛЕРІ

Геймпади Xbox series X та S отримали масу покращень у порівнянні з контролерами попередніх поколінь. Вони стали більш комфортними у використанні, але в плані надійності, як і раніше, схильні до великого ризику. Найчастіше в них ламається таке:

 • Механізм стику. Він перестає реагувати команди гравця, видаючи у своїй характерний хрумкий звук.
 • Поява корозії на платі. Причина полягає у попаданні всередину контролера вологи. У деяких випадках з цієї причини контролер взагалі перестає включатися.
 • Втрата точності у кнопок та курків. Найчастіше вони ламаються через падіння на підлогу.
 • Несправність внутрішньої плати. Геймпад перестає заряджатися або синхронізується з консоллю.

Геймпади Xbox series, як і раніше, залишається однією з найуразливіших частин консолі, схильної до великого ризику появи поломки.