Немає нічого кращого, ніж легкість і швидкість шуруповерта, міцно затиснутого в руці. Ми пропонуємо вам рейтинг кращих акумуляторних шуруповертів 2020 року на 10, 12, 14.4 і 18 вольт. А також кращі мережеві шуруповерти. У топ включені недорогі моделі, які тим не менше відрізняються високою якістю і надійністю, перевіреної сотнями покупців.

Як вибрати шуруповерт, який краще купити

Який шуруповерт вибратьВибор недорогого саморезоверта, а також дрилі-шуруповерта досить простий. Сконцентруйтеся на кількох критеріях:

Батарея або мережевий шнур

Переважна більшість сучасних шуруповертів, які пропонує магазин APRO, оснащено літій-іонними (Li-Ion) батареями. Вони швидко заряджаються, легкі і не страждають від ефекту пам’яті (тобто, не вимагають повної розрядки).

Нікель-кадмієві (Ni-Cd) – важкі, громіздкі і страждають від ефекту пам’яті. Поступово відходять у минуле.

Будь-яка батарея буде поставлятися з власним зарядним пристроєм.

Шуруповерт з мережевим шнуром простіше в догляді, ніж акумуляторний. Батарею потрібно періодично заряджати, а провідний інструмент можна використовувати в будь-який момент. Однак він менш мобільний, ніж акумуляторний, оскільки «прив’язаний» до розетки.

Потужність і ємність акумулятора

Електроінструменти часто класифікуються за функціями, з якими вони можуть впоратися, а не по силі їх двигуна і довговічності джерела живлення. Проте, потужний двигун необхідний для правильної роботи інструмента і запобігання його перегріву.

Якщо ви купуєте дротову модель шуруповерта, переконайтеся, що у неї достатньо потужний двигун для вирішення вашого завдання. Для домашніх потреб цілком достатньо потужності 400 – 800 Вт.

Якщо вам потрібна модель на батарейках, то врахуйте, що шуруповерт з батареєю в 2 або 3 А · год буде потрібно більше часу на зарядку. Але і пропрацює він в результаті довше, ніж шуруповерт з 1.3 А⋅ч батареєю.

Обертаючий момент

Чим він вищий, тим більше сила затиску.

Великий крутний момент забезпечує зручність використання і надійність закручування навіть в тверді матеріали.

Ціль використання

Якщо вам потрібно зібрати п’ять предметів меблів на рік або швиденько закриття пару шурупів, з цим прекрасно впорається недорогий шуруповерт з 10-20 Н / м крутного моменту.

Якщо ви збираєтеся активно використовувати шуруповерт, вам слід подбати про надійне і потужному автономний устрій з обертовим моментом не менше 20 Н / м і акумулятором від 18 В.

Функції та опції, що полегшують використання шуруповерта

  • Світлодіодне підсвічування: зручно для тих, хто використовує шуруповерт в темних кутках.
  • Висока швидкість холостого ходу: вимірюється в оборотах в хвилину (об / хв). Чим більше швидкість, тим зручніше використовувати шуруповерт для свердління.
  • Чохол і ремінець на зап’ясті: практично і запобігає втраті саморезоверта.
  • Полегшена модель: їй можна працювати довше, не втомлюючись при цьому.