На сьогоднішньому сучасному ринку активне застосування знайшла рекламна вивіска. Її застосовують в таких закладах, як салони та кафе, ресторани і магазини, а також інших подібних. Завдяки їм споживач може дізнаватися про послуги, що надаються тією чи іншою фірмою, про просування товарів і послуг.

У зв’язку з цим, найчастіше рекламні вивіски поміщають над входом до закладу. Рекламна вивіска від https://artprom.com.ua повинна по максимуму залучати до себе увагу. Це можливо завдяки її великим габаритам і яскравому зовнішньому вигляду.

Різновиди рекламних вивісок

Сьогодні існує кілька варіантів зовнішньої реклами.

У кожної свої особливості і властивості, функції. Найпоширенішими вважають:

  1. Вивіски не світлового типу. Цей тип є найбільш економічним і стандартним. Вона має плоску структуру і надрукована на спеціально призначеній плівці. Виробляються з композиту і полівінілхлориду, з металу і з акрилу.
  2. Вивіски світлового типу можуть мати як зовнішнє підсвічування, так і внутрішню. Також можуть бути зроблені з композиту або пластика, металу або оракула, бути світловим модулем.
  3. Букви з об’ємною текстурою можуть бути світловими або ж несвітловими. Є дуже популярним типом і в багатьох магазинах вважається родзинкою.
  4. Світлові короби мають підсвічування внутрішнього типу з модулями як підсвічування, з люмінесцентними або ж світлодіодними лампами.
  5. Установки дахові є досить ефективними і популярними. Вони дуже великі за своїми габаритами. Завжди помітні для споживача.
  6. Панель кронштейн кріпиться на фасад споруди поперек переміщенню людини. Це дає можливість висіти навпроти обличчя людини, а не вздовж стіни.
  7. Неоновий тип створюється зі спеціальних трубок. Вид є потужним, але при цьому дорогим.

Вивіски світлового типу виробляються з акрилу і світлових модулів. А ось для бортів, розміщених з боків можливо застосувати більш дешевий матеріал – пластик. Задня стінка може проводитися з металу або ж пластика. До світлових вивісок можна віднести літери або ж короба, контражур, де підсвічування монтується позаду.

Інтер’єрний тип вивіски майже не відрізняється від зовнішньої вивіски, яка розміщується з вулиці.

Відрізняються лише способом установки і в матеріалі виробництва. Вартість інтер’єрної вивіски нижче, ніж у вуличної. Це пов’язано з тим, що негативному впливу навколишнього середовища вони не піддаються.