Акустичний комфорт в офісному приміщенні, школі або громадській будівлі сприяє нашому благополуччю, оскільки погані акустичні характеристики можуть вплинути на здоров’я, спілкування, безпеку, продуктивність і навчання. Ось чому акустична підвісна стеля стає все більш популярною у всіх типах приміщень. Ви знайдете стелі з акустичної плитки в офісах, комерційних будівлях і школах. Такі стелі не тільки виглядають чудово, але і знижують рівень шуму.

Яку роль в акустиці відіграють стелі?

Висота стелі надзвичайно важлива, оскільки погана акустика може бути викликана тим, що звук повинен поширюватися далі по повітрю через висоту стелі. Звук застряє в мертвому просторі над вашою головою, викликаючи час реверберації і подовжуючи час, щоб звук став непочутим. Також акустика, від якої потерпають від твердих поверхонь, має тривалий час реверберації, що означає, що вони будуть чутні набагато довше, тому матеріал стелі також є важливим фактором.

Що таке акустичні стелі?

Акустичні підвісні стелі зазвичай являють собою підвісні стельові системи, в яких несучі елементи підвішуються до стелі приміщення, а окремі панелі з звукопоглинального матеріалу опускаються в секції. Додаткові переваги цього типу стелі – це можливість приховати канали опалення та охолодження або непривабливі дроти і труби.

Стельова плитка буває різних текстур і дизайнів. Багато людей, які думають про акустичні стельові плити, думають про більш дешеві плити з мінерального волокна, які історично використовувалися для зниження шуму. Однак сучасні акустичні стелі можуть бути справжніми архітектурними елементами. Метал, дерево і навіть текстиль, наприклад повсть, можна використовувати для створення красивих творінь з чудовими акустичними характеристиками.

Високоякісні акустичні підвісні стелі ідеальні, вони забезпечують хороші акустичні характеристики і комфорт, одночасно створюючи естетично приємну обстановку. Асортимент внутрішніх металевих стель включає безліч різних рівнів виконання. Перфоровані панелі забезпечують поліпшену акустику, яку можна значно поліпшити, додавши спеціальні акустичні подушки.

Переваги акустичних стель:

  1. Підвищує загальну якість звуку;
  2. Може сприяти благополуччю жителів цього приміщення;
  3. Гнучкість дизайну;
  4. Естетична привабливість;
  5. Тепер доступний ряд варіантів матеріалів.