Канатні стропи застосовуються при підйомі вантажу на будь-яку висоту. Саме ці елементи утримують транспортується об’єкт. Вони кріпляться до гака крана.

При цьому на вантаж спрчинятєься мінімальний вплив, адже елементи розведені в сторони. Вони застосовуються при підйомі як масивних великогабаритних об’єктів, так і при переміщенні негабаритних предметів нестандартної форми. Вважається, що це універсальний пристрій для транспортування. Щоб купить канатные стропы – переходьте за посиланням.

Види

Існує кілька різновидів канатних строп:

 1. з петлями на кінцях;
 2. кільцеві;
 3. з петлею з одного боку і крюком з іншого;
 4. з металевим кільцем з одного боку і крюком з іншого;
 5. з двома, трьома і чотирма гілками, накладених на металеве кільце з гаками на кінцях;
 6. закільцьовані;
 7. з зашморгом на одному кінці і петлею або металевим кільцем на іншому.

За допомогою різних канатних строп можна закріплювати будь-які вантажі. Завдяки великому вибору цих деталей можна з легкістю підібрати все необхідне для виконання навіть найскладніших такелажні роботи.

Особливості

Нерідко в виробничому цеху або в іншому місці виконання вантажно-розвантажувальних робіт створюються несприятливі умови. Важливо, щоб канатні стропи були несприйнятливі до них. Для створення цих елементів застосовуються міцні металеві волокна.

Вони не бояться впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання, зберігає всі свої характеристики в широкому температурному діапазоні. Завдяки міцності волокон канатні стропи НЕ перетіраются і не зношуються, навіть якщо всередину них потрапить абразивний матеріал (пісок, бруд, пил).

Для з’єднання елемента з гаком або петлею необхідно зробити петлю. Для цього канат згинається, і його частини зшиваються один з одним. Ці роботи виконуються в виробничому цеху в ідеальних умовах, тому місце з’єднання виходить надійним і міцним. Зав’язувати канатні стропи в вузли не рекомендується, адже це сильно послабить елемент, і при додатку сильного навантаження він порветься саме в цьому місці.

Переваги

Зараз канати широко використовуються при виконанні різних такелажних робіт. Їх популярність обумовлена декількома перевагами:

 • легкість;
 • низька вартість;
 • зручність використання;
 • невеликий коефіцієнт розтягування навіть при динамічних навантаженнях.

Канатні стропи рвуться не відразу, а поступово. Якщо робочі помітять значне пошкодження елемента, то вони встигнуть опустити вантаж, щоб уникнути аварії. Навіть якщо кілька волокон буде порвано, деталь частково збереже свої характеристики. Незважаючи на це використовувати її буде небезпечно. На сайті https://promhoz.in.ua можна більше дізнатися про особливості застосування канатних строп і іншого транспортного устаткування, вивчити його технічні характеристики.