Кухня – це місце в будинку, яке і без того зазнає значних перепадів температури. Допустити вплив прямих сонячних променів на кухонну техніку або холодильник – значить незабаром здати їх на металобрухт. Якісні жалюзі в змозі впоратися з проблемою і зберегти в приміщенні комфортний мікроклімат.

Види кухонних жалюзі

Тканинні ролети «день – ніч» дозволяють контролювати ступінь зовнішнього освітлення. Їх можна монтувати як на звичайні дерев’яні, так і на новітні пластикові або алюмінієві конструкції. Вони поєднують якості штор з тканини і рулонних жалюзі. Комплектуються жалюзі день-ніч полотном, що складається з двох шарів.

Крім того, на кухню підходять такі види жалюзі як:

  1. Металеві. Матеріал довговічний, його зручно мити, не боїться механічних пошкоджень, доступний в широкій колірній гамі.
  2. Мультифактурні. Конструкція включає в себе кілька шарів, створює ілюзію об’ємних штор. Незвично і виграшно виглядає в класичному інтер’єрі.
  3. Вертикальні. Здатні скорегувати дизайн вікон будь-якого типу, надають приміщенню завершеність. Рекомендують, щоб закрити вікно в підлогу або балконний отвір.
  4. Жалюзі-плісе. За зовнішнім виглядом нагадують гармошку, монтуються в кухонні арки і вікна значних розмірів.
  5. Міжрамні. Підійдуть на двошарові дерев’яні віконні конструкції.

Якщо кухня встановлена ​​в приватному будинку, варто подумати про спеціальні мансардних жалюзі. Вони кріпляться під будь-яким кутом і не бояться провисань і деформацій.

Для горизонтальних дерев’яних жалюзі характерна висока екологічність і естетичний дизайн. Конструкція поєднується практично з будь-яким типом інтер’єру. Ламелі покриваються особливою просоченням і не схильні до дії сонця і високих температур. Виготовляються жалюзі з важких і якісних порід деревини. Вибір залежить лише від бажання клієнта. Ціни на дерев’яні жалюзі можна дізнатися тут http://sundef.kiev.ua/gorizontalnye-zhalyuzi.

Також для покупки доступні жалюзі з пластика. Це гігієнічний і простий у догляді матеріал. Стійкий до різних забруднень і не притягає до себе пил. Не виносить підвищених температур, тому ставити їх поблизу опалювальних приладів і кухонних плит вкрай необачно.

Особливості вибору жалюзі для кухні

Підбираючи жалюзі для кухні, перше, на що звертають пильну увагу, – рівень проникнення світла. Напівпрозорі конструкції прийнято встановлювати в приміщенні, що виходить на північну сторону, а також на кухні, чиї вікна прикриті деревами.

Там, де вікна виходять на південь або схід, професіонали радять віддавати перевагу щільним жалюзі. Бажано дерев’яним або металевим. Подібне обладнання повністю блокує світловий потік і допомагає забезпечувати в кухонному приміщенні зручну для приготування їжі атмосферу.