Багато, хто починає займатися будівництвом власного заміського будинку, вважають, що установка гаражних воріт – це останнє про що треба думати! Це помилкова думка, так як вибір воріт – це один з центральних етапів проектування будівництва. Від виду, фірми виробника і конструкції безпосередньо залежать такі важливі характеристики, як теплоізоляція приміщення і його безпека, зручність використання і в цілому, зовнішній вигляд фасаду будинку і багато іншого.

У нашій статті ми докладно зупинимося на гаражних секційних воротах, придбати які можна тут, оскільки вони є найбільш ходовими і зручними при приватному використанні. Їх основною конструктивною особливістю є наявність полотна, що складається з окремих панелей – секцій.

Його гнучкість забезпечується скрапленим панелей між собою рухомими шарнірними з’єднаннями. У процесі відкривання воріт панелі, скріплені петлями, переміщаються по напрямних шин, міцно прикріпленим до країв отвору всередині гаража, до стелі, де і розміщуються на спеціальній конструкції. У піднятому стані полотно займає відносно мало місця під стелею.

Цьому типу воріт не потрібен вільний простір перед ними. Вони практично не залежать від розмірів гаража і форми отвору для воріт. Також, такі ворота добре зберігають тепло в гаражі і у них дуже висока звукоізоляція.

Відкривати секційні ворота можна як вручну, так і за допомогою встановленого електроприводу з дистанційним управлінням, при відкритті воріт практично не буде шуму, так як в їх конструкції застосовуються ролики. Для таких воріт не буде перешкодою сніг або ухил грунту перед гаражем.

Резюмуючи все вищесказане, зазначимо ще раз, що секційні ворота – це найкращий вибір для гаража. Вони надійно захистять ваш автомобіль завдяки високій міцності і наявності проти механізмів. Спеціальний утеплювач воріт відмінно утримує тепло в приміщенні. Висока точність виготовлення деталей гарантує максимальний захист від продування, заливання дощу або снігу. Крім того, необхідно відзначити максимально ефективне витрачання простору, оскільки під час відкриття / закриття вони складаються під стелею.

Якщо ви ще не впевнені в своєму виборі, то варто звернути увагу на такі факти:

  1. Багато виробників завжди проводять різні акції на ворота і обов’язково треба цей момент уточнювати у нас, а ми все вам розповімо. Адже можна купити ворота преміум класу не сильно відрізняються за ціною від воріт економ-класу;
  2. якщо у вашому гаражі буде стояти більше однієї машини, і ворота вам потрібні більш ніж 4 на 4 метри, то український проізводітельможет не впоратися із завданням (ворота може вам і поставлять, але прослужать вони зовсім недовго і радість економії швидко пройде);
  3. при експлуатації воріт пам’ятайте, що чим дбайливіше ви до них ставитеся і проводите регулярно діагностику воріт, тим довше вони вам прослужать.