Підвіконня зі штучного каменю практичні, довговічні і привабливі. Але тривалий термін служби плити можливий тільки за умови її правильного монтажу. Тому дуже важливо знати, як встановити підвіконня з штучного каменю. Необхідно вибрати одну з можливих технологій і чітко її дотримуватися.

Професійний підхід до процесу монтажу допоможе уникнути проблем з експлуатацією вироби. Грамотні дії дозволять звести до мінімуму кількість щілин у віконному отворі. У приміщення не буде проникати волога і холодний вуличне повітря.

Поняття “штучний камінь” застосовується по відношенню до таких матеріалів, як литтєвий мармур, акрил і кварцовий агломерат. Технології монтажу в кожному випадку будуть трохи відрізнятися. Ці нюанси знають тільки фахівці https://каменьпро.рф/podokonniki/, тому роботу краще довірити їм.

Підвіконня – це важлива частина вікна, яка значно впливає на інтер’єр. Тут розставляють квіткові горщики і інший декор, який робить це місце особливим куточком затишку в будь-якому будинку. Однак, при виборі підвіконня важливий не тільки зовнішній вигляд. Необхідно враховувати матеріал, якість, довговічність і надійність виробу, а також розмір вікна і отвору. Тому підвіконня з штучного каменю стануть чудовим рішенням.

Прийшов час розвіяти Ваші страхи з приводу того, що станеться з Вашим підвіконням, якщо Ви випадково переллєте воду в горщики з рослинами, забудете закрити вікно під час зливи або якщо на Вашому вікні накопичується конденсат і капає на підвіконня.

Основні переваги підвіконь зі штучного каменю

Підвіконня зі штучного каменю мають відмінні характеристиками. Для їх виробництва найбільш популярний акриловий камінь. Основними перевагами підвіконь зі штучного каменю є висока теплоізоляція і вологостійкість, а також широкий діапазон кольорів і можливості створювати вироби будь-якої форми.

Обов’язково варто наголосити на тому, що сучасний непористий матеріал акрилу гарантує міцність виробу, виключає деформацію і розшарування вироби, а також перешкоджає утворенню цвілі, що особливо важливо в умовах впливу вологи від вікна.

Підвіконня зі штучного каменю стійкі до сонячного світла і ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому вони не вицвітають і зберігають свій зовнішній вигляд протягом довгого терміну експлуатації.

Забруднення, сліди іржі, патьоки води легко видалити з поверхні підвіконня з штучного каменю звичайними неабразівним миючими засобами. Подряпини і потертості, які можуть виникнути на поверхні в ході експлуатації, легко і швидко усуваються шліфуванням і поліруванням, що виключає необхідність змінювати виріб на нове.

Як створюють підвіконня з штучного каменю

Штучний камінь дозволяє створювати практично безшовні поверхні будь-яких розмірів і форм. Для початку необхідно зробити виміри, щоб визначитися з розмірами вироби, його видимої товщиною (тобто висотою передньої кромки), а також елементами конструкції – «вушками» і виступом вироби за межі підстави.

Деталі підвіконня з штучного каменю міцно і надійно склеюються між собою, а потім ретельно шліфуються. Це дозволяє приховати шви і створити цілісну поверхню. Знизу до акрилової поверхні підвіконня в більшості випадків фіксується на силікон лати з фанери. До видимих краях підвіконня приклеюється кромка, яка може бути простою, гладкою або мати фактуру завдяки фрезерування. Готовий виріб монтується на спеціально підготовлену поверхню підстави.

Виробнича компанія https://каменьпро.рф виготовляє підвіконня з штучного каменю під ключ: від виміру приміщення до монтажу вироби. Крім цього, співробітники компанії докладно пояснять будівельникам, які роботи необхідно провести для підготовки до монтажу, щоб все пройшло швидко і установка була надійною.