Шлакоблок: особливості виробництва

Шлакобетон відноситься до категорії легкобетонних блоків. Вперше про такий матеріал стало відомо на початку XX століття, коли Микола II будував гараж в Зимовому палаці. Шлакоблок тоді, правда, виготовляли на основі відходу спалювання вугілля – шлаку, звідси і назва. З тих пір технологія виробництва дещо змінилася, а довговічність перших будівель з шлакоблоку забезпечила матеріалу достатню популярність.

Сьогодні шлакоблок (придбати можна тут: https://dnepr.kub.in.ua/kladochnye-materialy/shlakoblok/) виготовляють на основі цементу і піску, може додаватися глина, вапно або гіпс, а також різні пластифікуючі добавки. Наповнювачем служить вже не шлак, а щебінь, гранітний відсів, керамзит, бій цегли, перліт, склобій і тирсу. У плані екологічності та нешкідливості для здоров’я кращими наповнювачами є керамзит, тирса, щебінь і черепашник. Виробництво здійснюється на вібропресовому обладнанні.

Якщо в 70-х роках, коли шлакоблок почав активно використовуватися в будівництві, з нього зводили гаражі, сараї та інші господарські і підсобні приміщення, то сьогодні гідності недорогого матеріалу дозволяють використовувати його для зведення будинків і навіть промислових будівель.

Технологія виробництва: способи виготовлення

Пресування

Щоб додати матеріалу товарний вигляд і шлакобетон набрав конкретну міцність, використовуються форми, які бувають двох видів: глухі і наскрізні (без наявності дна). Механічні особливості та пропорції продукт отримує за рахунок конкретної обробки.

Такий метод вимагає залучення необхідного обладнання.
Процес пресування складається з ущільнення матеріалу спеціальним Пресовим обладнання. Уже готовий і застиглий матеріал (ще не зміцнений) поміщається в стесненную в просторі форму, де і піддається процедурі остаточного ущільнення.

На підприємствах, що спеціалізуються на виробництві шлакобетону, стоять автоматизовані преси, які за один підхід переробляють кілька тонн матеріалу. Технічна організація монолітного і пустотілого блоку аналогічна.

Процес вібропресування

Спеціальні форми наповнюються рухомий масою. У масштабних і добре обладнаних цехах процедура механізована. Суть вибропрессования – якісне ущільнення продукції, активна зчіпка маси до матриць, аж до закінчення процедури і звільнення готового матеріалу. Один підхід вироблення триває 1-1,5 хвилини. Віброчастоти – 60 Гц. На менш розвинених підприємствах процес механізований і роботу устаткування виконує робочий штат, оснащений вібраційними столами і ручними електровібраторами.