З монтажною піною знайомі багато, а ось піну-клей знають не всі. Цей склад, що клеїть з’явився в продажу недавно, але його вже оцінили домашні майстри. Спеціальний клей розфасований в балони. Він зручний в експлуатації. Його легко наносити. Призначення – фіксація плит з пінополістиролу. Ними утеплюють житлові та промислові приміщення. У продаж надходять різні марки клею-піни, придбати можна на сайті https://opt.lakikraski.com.ua/pena/klej-pena-optom/. Перш ніж купувати його, слід розібратися в основних моментах вибору.

Опис і особливості

Піна-клей – клейова маса на основі поліуретану. Поліуретановий клей – хороша альтернатива цементним з’єднанням, використовуваним для фіксації плит. Області застосування піни-клею:

 1. з’єднання утеплювачів з полістиролу;
 2. фіксація пінобетону;
 3. кріплення плит з гіпсокартону;
 4. склеювання облицювання з дерева і каменю;
 5. зміцнення підвіконь;
 6. ізоляція.

Клей-піну застосовують для зміцнення ізолюючих поверхонь. З його допомогою встановлюють стартові смуги і планки. Він допомагає фіксувати дошки на перекриттях. Піна-клей застосовується для фіксації ізолюючих матеріалів з пінополістиролу до різних підставах: керамічній плитці, бетону, цеглі.

Основні характеристики

Клей-піна на основі поліуретану – це сучасний матеріал. Він дозволяє фіксувати пінопластові плити, виконуючи зовнішні і внутрішні роботи. Фіксація, виконана їм, довговічна і надійна. Клеїть забезпечує міцність і високу якість обробки.

Основні технічні характеристики клею-піни:

 1. Висока адгезія. Ця риса забезпечує відмінне зчеплення різнорідних тел.
 2. Вологонепроникність і водостійкість. Дозволяє використовувати піну-клей як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.
 3. Хороша теплоізоляція. Це додатковий бонус при утепленні фасаду і стін будівлі.

Серед інгредієнтів клею-піни відсутні отруйні речовини, немає фреонів. Це говорить про те, що клеючий засіб абсолютно безпечний для життя і здоров’я людини.

Чим відрізняється від монтажної піни

Монтажна піна або клей-піна? Необізнаній людині розібратися складно. Щоб зрозуміти різницю цих матеріалів, потрібно їх порівняти. Монтажна піна – це поліуретановий герметик. Призначення – монтаж. Додатково вона має звукоізоляційні та теплоізоляційними властивостями. Використовують при установці дверей, закладенні щілин, герметизації швів. З її допомогою можна фіксувати будівельні матеріали, але розширення, яке вона дає при застиганні, робить фіксацію проблематичною.

Піна-клей – професійний будівельний матеріал.
Клей-піна – це поліуретановий клей. Його основна функція – з’єднання деталей. Він відрізняється від монтажної піни своїми якостями. Клеюча здатність і адгезія у нього в рази краще в порівнянні з монтажною піною. Це досягається за рахунок спеціальних добавок. Піна-клей не розширюється. Збільшення в обсязі у нього мінімально. Щоб рівно приклеїти панель до стіни монтажною піною, потрібна додаткова фіксація. В іншому випадку піна, розширюючись, підніме плиту. При роботі з піною-клеєм ніяких фіксуючих пристосувань не потрібно. Панель просто прикладається до стіни і притискається.

У комплекті з монтажною піною йде трубка-адаптер. Піна-клей – професійний будівельний матеріал. Для його використання потрібен пістолет.

Плюси і мінуси

У піни-клею є своя краса і недоліки. До переваг спіненого клейового складу відносяться:

 • Економічність – одного балона вистачає на 12 метрів.
 • Зручність – клеїть продається в готовому вигляді.
 • Простота користування. Клей наноситься з балона. Залишки зрізаються.
 • Швидкість. Клей застигає значно швидше, ніж монтажна піна.
 • Мінімальне розширення.
 • Прекрасна адгезія.
 • Екологічність. Суміш не містить шкідливі речовини.

До мінусів відносяться:

 • висока вартість;
 • необхідність додаткових пристосувань – клей-піна подається через будівельний пістолет.

Переваги клею-піни успішно перекривають всі його недоліки. Клеїти їм пінопластові панелі значно краще і надійніше, ніж монтажною піною.