Красива сервіровка столу – це свого роду візитна картка будь-яких гостинних господарів.

Про посуд і столове приладдя: що і навіщо потрібно?

Красива і якісна сервіровка столу – це завжди прояв поваги до гостей, які приходять на будь-який захід або свято. Сервіровка в першу чергу залежить від приводу, по якому намічається торжество. Саме з цього слід виходити у виборі скатертини, серветок і відповідного посуду.

На сьогоднішній день можна знайти масу різноманітних схем сервірування столу, які допоможуть без праці організувати урочистий вечір, не вдаючись до допомоги фахівців.

Невід’ємними предметами сервірування столу є такі елементи:

  1. тарілки (назви у них можуть бути різні, сюди відносяться тарілки для перших і других страв, менажниця, піали і деякі інші, які можна придбати на сайті https://i-posud.com.ua/catalog/brendyi/luminarc/tarelki-luminarc/);
  2. столові прилади (різні види вилок, ложок і ножів для різних страв);
  3. склянки, келихи на ніжці, чарки;
  4. серветниці, соусниці, хлібниці, глечики;
  5. багатоярусні етажерки для фруктів, а також обертові страви;
  6. підноси;
  7. потрійні універсальні страви;
  8. різні декоративні елементи для прикраси святкового столу (свічники, вази з квітами, кільця для декору серветок).

Ясна річ, цей перелік може бути доповнений деякими елементами в залежності від тематики наміченого торжества, а деякі декоративні предмети можуть і бути і зовсім виключені із списку.

Трохи про розміри і форми

У сучасних господинь є досить великий вибір в підборі необхідного посуду. Найбільш актуальними розмірами тарілок є середні варіанти. Як правило, великі тарілки вибирають для салатів, десертів або нарізок.

Якщо хочете додати святкового столу ноток чогось незвичайного і елегантного, обов’язково придивіться до квадратних тарілках.

Однак в даному випадку тарілки для перших і других страв повинні бути схожих форм, якщо, звичайно ж, це не якась особлива дизайнерська задумка.

Ніколи не зіпсують стіл класичні овальні тарілки, оскільки вони завжди в моді, а в відповідних магазинах набори з такими виробами користуються великим попитом.

Розміри тарілок для подачі тієї чи іншої їжі можуть різнитися. Що ж стосується варіантів для перших страв, то їх глибина і розмір можуть також залежати від подаваного блюда. Наприклад, для супів і солянки найбільш часто підбирають широкі тарілки, але при цьому не дуже глибокі. А ось для легких бульйонів і крем-супів доцільно вибрати щось на зразок піал, вони можуть бути і з ручками, і без них.

Вибір матеріалу

В сучасних умовах найбільш вдалим рішенням може стати придбання так званого сервізу. Найбільш вигідно підкреслять стіл підібрані в одному стилі і зроблені з одного матеріалу тарілки.

В основному готові набори виготовляють з кераміки, фарфору, фаянсу та скла. Скляний посуд особливо красиво виглядає не тільки в прозорому, а й в темному кольорі.

Стіл, сервіровка якого зроблена з посудом різних форм, декорів та квітів, напевно не виставить господарів у вигідному світлі, тому не варто нехтувати даними моментом.

Для сервіровки званих вечерь і важливих заходів виграшним варіантом завжди є білосніжна посуд з фаянсу, адже вона ніколи не псує святкові столи.

Для якихось особливих випадків можна сервірувати стіл посудом з невеликим декором на ній, не зайвими будуть дрібні квіткові візерунки.