Респіратор – пристосування для фільтрації надходить до органів дихання повітря. Випускається у вигляді масок, напівмасок і четвертьмасок. Правильно підібрані респіратори щільно, без зазорів, прилягають до шкіри обличчя, пропускаючи до органів дихання тільки відфільтроване повітря.

Типи респіраторів

Респіратор купити можна не тільки для захисту від пилу або аерозолів. Він відмінно захистить від вірусів і бактерій, алергенів, токсичних газів. Респіратори поділяють на одноразові і багаторазові. Для того, щоб купить респираторы – звертайтесь за посиланням.

Одноразові моделі мають обмежений за часом ресурс роботи і застосовні в умовах відносно низького вмісту шкідливих факторів. Їх роблять з декількох шарів нетканого матеріалу, між якими вставляють фільтр. Для виготовлення використовують:

  1. спанбонд;
  2. мельтблаун;
  3. полотно Петрянова;
  4. активоване вугілля;
  5. антибактеріальні волокна, напилення і фільтри;
  6. електростатично заряджений фільтруючий матеріал.

Професійні моделі забезпечуються клапанами вдиху і видиху, що полегшують процес дихання і виключають накопичення вологи під маскою. Форма буває різною, але це завжди об’ємна конструкція з ребрами жорсткості, еластичними і м’якими прокладками по контуру для щільного прилягання до обличчя, гнучкою вставкою на переніссі.

Приклади одноразових засобів захисту – серія «Пелюстка» і деякі моделі серії 3М. Вони випускаються декількох видів, розраховані на захист від пилу і аерозолів, індекс захисту може коливатися від 4 до 50 ГДК. Час роботи залежить від концентрації шкідливих речовин в повітрі і коливається від декількох годин до декількох днів.

Багаторазовість респіраторів забезпечують змінні фільтри. Кожен окремий має обмежений термін дії, але вони легко міняються завдяки уніфікованої конструкції кріплень.

Застосування

Одноразові респіратори застосовуються для захисту від мілкодісперсійного пилу, аерозолів, диму, масляних туманів і т.п. Вони затребувані в будівельній, гірничодобувній, хімічній, фармацевтичній, металургійній, лакофарбовій індустрії, в сільському господарстві, в шахтах.

Багаторазові моделі універсальні. Завдяки великому асортименту випускаються змінних фільтрів, їх можна використовувати в специфічних умовах, наприклад, на хімічних виробництвах з високим вмістом в повітрі небезпечних реактивів.

Як замовити

Магазин компанії МІК пропонує купити респіратори з різним ступенем захисту від зовнішніх небезпечних факторів. Ми пропонуємо вироби як одноразової дії, так і зі змінними картриджами. У нас в наявності є:

  • недорогі, але якісні одноразові моделі зі ступенем захисту до 50 ГДК (“Пелюстка”);
  • багаторазові засоби захисту з байонетним простим і надійним замком для змінних фільтрів (повнолицьова маска, напівмаска);
  • змінні картриджі для масок і напівмасок серії 3М – з фільтрами різного призначення (від пилу, аерозолів, небезпечних газів і парів), з високим індексом захисту (до 200 ГДК з масками і до 50 ГДК з напівмасками).

Моделі виготовлені з гіпоалергенного матеріалу, комфортні в носінні, їх можна використовувати протягом усього робочого дня. Для багаторазових засобів захисту можна підібрати картриджі під конкретні умови. Асортимент респіраторів і масок постійно поповнюється!