Легка, міцна і недорога пластмаса – один з найбільш затребуваних матеріалів 21 століття. Крім хороших експлуатаційних характеристик, вона відмінно передає кольори і надовго зберігає яскравість зображення.

Це робить широкоформатний друк на ПВХ-пластику від https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-pvh затребуваним в самих різних сферах діяльності – від створення реклами до оформлення інтер’єрів і відкритих просторів.

Дана послуга актуальна при виготовленні різних виробів:

 1. рекламних конструкцій – стендів, прес-воллів, ростових фігур, штендерів, брандмауерів;
 2. інформаційних матеріалів – табличок, вуличних та офісних табло, дорожніх знаків, кутків споживача;
 3. дизайнерської продукції – постерів, декорацій, картин, панно і т. д.

Друк на пластику або плівці ПВХ за допомогою УФ-принтера: особливості та переваги технології

Для широкоформатного друку на ПВХ-плівці або пластиці використовується спеціальне обладнання і УФ-фарби, які моментально застигають при попаданні ультрафіолету. Даний метод забезпечує точну передачу кольорів і перенесення деталізованих зображень. При цьому фарба швидко висихає і не утворює шорсткостей, що гарантує високу якість готової продукції.

До інших переваг друку УФ-фарбами відноситься:

 • можливість нанесення малюнка на плівку та будь-які листові пластики – ПВХ, ПЕТ та ін .;
 • відсутність необхідності в ламінуванні – отримане зображення відрізняється хорошою стійкістю до вологи, температурних перепадів і механічного впливу;
 • екологічна чистота і безпека УФ-чорнила – вони не взаємодіють з пластмасами і не виділяють токсичні речовини.

Те, що потрібно для ефективної реклами і реалізації дизайнерських проектів!

Варіанти УФ-друку

 1. Друк на картоні
 2. Друк на пінокартоні
 3. Друк на МДФ
 4. Друк на дереві
 5. Друк на оргсклі
 6. Фотодрук на склі

Друк на ПВХ в друкарні Декор Принт: швидко, вигідно, зручно

«Декор Принт» має в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням і виконує друк на ПВХ-матеріалах в найстисліші терміни. Власна кур’єрська служба друкарні здійснює швидку доставку продукції. За бажанням клієнта компанія бере на себе всі роботи по вимірах, створення дизайн-макету та монтажу готової конструкції.

Це робить пропозицію «Декор Принт» однаково зручним для приватних осіб, дизайнерських бюро, рекламних агентств і будь-яких інших компаній.

Як оформити замовлення?

Щоб замовити друк на ПВХ УФ-фарбами, заповніть онлайн-форму на сайті або зв’яжіться з фахівцями компанії по телефону, вказаному на сайті. Ви отримаєте грамотну консультацію з будь-якого питання, дізнаєтеся приблизну вартість робіт і погодите деталі співпраці.