Оформляючи ресторан або кафе, потрібно передбачити кожну дрібницю. На враження про заклад впливають навіть папки, в які вкладається меню. Вона повинна бути оформлена в дусі ресторану або кафе

Зрозуміло, таку продукцію не можна замовити в звичайному канцелярському магазині. Потрібно шукати продавців, які спеціалізуються на аксесуарах для сфери HORECA.

Варто зазначити, що папка меню на болтах представлена в значному асортименті готових варіантів. Можна вибрати один з них або оформити замовлення на ексклюзивну папку (наявність лейбла, корпоративні кольори підвищать імідж закладу).

Варіантів виконання у цих аксесуарів маса. Можуть відрізнятися обкладинки для меню декількома критеріями:

  • Форма. Стандартний варіант – прямокутник (горизонтальний, вертикальний) або квадрат. Зустрічаються незвичайні рішення. Наприклад, папка у вигляді дошки для нарізання продуктів.
  • Матеріал. Елітний варіант – натуральна шкіра. Вона служить довго, виглядає солідно, коштує дорого. Замінник складно відрізнити від справжньої шкіри, однак він менш стійкий до зношування. Картон, ламінована папір – менш міцні матеріали. Зате вони простіше в обробці. Папок надають різні форми і кольору. Популярні матеріали, що імітують деревину. Такі папки будуть доречні в еко закладі, етнічному або традиційному ресторані. Добре поєднуються такі папки з кантрі, класичним стилем.
  • Забарвлення. Можна купити папку в нейтральному кольорі – білому, чорному. Вона впишеться в будь-який інтер’єр. Досить суворо і лаконічно виглядають коричневі, сірі, темно-сині вироби. Можна знайти однотонні папки яскравих відтінків. Зустрічаються строкаті варіанти і обкладинки з різними принтами.

Замовляючи виготовлення папок зі шкірозамінника, шкіри, картону або іншого матеріалу, обов’язково враховуйте специфіку свого закладу. Наприклад, паперова папка в елітному ресторані буде виглядати недоречно, а шкіряну немає сенсу купувати для фаст-фуду.

Що враховувати при виборі папки для меню?

Замовляти папки необхідно, коли вже розроблена концепція оформлення інтер’єру. Важливо, щоб виріб поєднувалося з антуражем. До речі, расчётница в наличии представлена в широкому асортименті за даним посиланням.

Перевагу варто віддавати зносостійким матеріалам. Все ж меню буде проходити через велику кількість рук. До того ж на нього можуть перекинути воду.

Бажано, щоб в папці були використані прості фіксатори для листів. Меню змінюється залежно від сезону та інших факторів. Важливо, щоб старі листи можна було швидко витягти з папки і без проблем поставити нові.