Важливість ванної кімнати складно недооцінити: в цьому приміщенні людина робить гігієнічні процедури, приймає розслаблюючу ванну після важкого трудового дня.

Хочеться, щоб перебування в цьому приміщенні було приємним і зручним, але для цього потрібно уважно підбирати сантехніку. В інтернет-магазині Kvadratura.UA представлений величезний вибір таких виробів, що значно ускладнює процес вибору. Уникнути складнощів можна, якщо знати основні правила вибору сантехніки.

Різновиди сантехніки для ванної кімнати

Умовно сантехніку для ванної кімнати можна розділити на дві категорії: зовнішньої установки і вбудована. Перший тип пристроїв вважається найбільш поширеним, а вбудована використовується переважно в невеликих ванних, де потрібно забезпечити економію простору.

До найбільш поширених видів сантехніки відносяться:

  • ванни;
  • унітази;
  • умивальники;
  • душові кабіни.

Існують й інші вироби, але вони зустрічаються набагато рідше.

Матеріали виготовлення

Від того, з чого зроблена сантехніка, залежать її довговічність і привабливість. Наприклад, ванна може виготовлятися з чавуну, стали і полімерів (акрилові моделі). Чавунні і сталеві вироби хоч і стали менш популярними, але завдяки доступній ціні і високій стійкості емалевого покриття не втратили її остаточно. Якщо ви вибираєте ванну, то має сенс віддати перевагу моделі з акрилу, так як вони стійкі до появи подряпин і відколів, відмінно тримають тепло і порадують власника бездоганною глянсовою поверхнею.

Інші сантехнічні пристрої можуть виготовлятися з таких матеріалів:

  • Фаянс – сантехніка з фаянсу відрізняється привабливим виглядом і доступною ціною, проте через пористої структури доставить немало клопоту в догляді (поверхня погано чиститься);
  • Скло – досить міцний і привабливий матеріал, але для підтримки привабливості власнику доведеться щодня протирати все насухо;
  • Фарфор – поверхня цього матеріалу має гладку структуру, тому забруднення до нього практично не прилипають, зате фарфор набагато важче фаянсу;
  • Мармур – матеріал здатний перетворити будь-яку ванну, але через пористої структури каменю на ньому з’являється наліт, який досить складно видалити.

При виборі необхідно з’ясувати, ким була вироблена дана продукція.