Мабуть, перед кожним з нас з часом виникає питання облаштування своєї квартири новими меблями. Особливо гостро воно стоїть, коли в житлі зроблено ремонт і хочеться створити затишок або звільнити простір.

Які ж основні переваги шаф-купе перед класичними моделями шаф?

Звичайно, кожен з нас, вибираючи меблі для свого дому хоче, щоб вони ідеально вписувалася в інтер’єр, не займали багато місця і в той ж час була зручними і практичними у використанні. Шафи-купе відповідають всім цим критеріям. Підібрати шафу-купе на https://mebelist.net/shkafy-kupe/ для вас не складе ніяких труднощів. У спеціалізованих магазинах для вас представлено безліч варіантів, починаючи від компактних двохдверних і кутових моделей шаф-купе і закінчуючи великими чотирьох і п’яти дверними моделями шаф. Шафа-купе не тільки забезпечить вам зберігання особистих речей, а й завдяки своїй конструкції допоможе заощадити вільний простір, адже двері у таких шаф відкриваються по розсувний системі.

Модельний ряд шаф-купе можна розділити на кілька класів щодо ціни:

1. Шафи-купе економ класу. Якщо у вас обмежений бюджет, даний варіант підійде вам ідеально. У таких моделях шаф-купе дверна панель виготовлена ​​з ДСП, а роликовий механізм з пластмаси.

2. Середній клас шаф-купе. У моделях даного класу двері виготовляються з ДСП 16 мм, а дверна система виконана з алюмінію. Відкривання дверей відбувається безшумно завдяки шарикопідшипниковому механізму.

3. Дорогий клас шаф-купе. У конструкції таких моделей застосовується алюмінієвий профіль, а двері виготовляються з натурального шпону.

Вибираючи шафу-купе у свій дім, в першу чергу варто відштовхуватися від її габаритів і враховувати дизайн, щоб елемент меблів ідеально вписався в інтер’єр. Відвідавши спеціалізований магазин, ви гарантовано підберете ідеальну шафу для свого житла і створите не тільки грамотне і раціональне меблювання в ньому, а й забезпечите раціональне зберігання своїх речей. Крім шаф-купе, у спеціалізованих магазинах, ви можете придбати м’які та корпусні меблі, матраци та каркаси, кухонні меблі та багато іншого і оформити доставку на свою адресу.