На сьогоднішній день, при виконанні всіх будівельних, а також ремонтних робіт, часто необхідно свердлити різні отвори. Так, прокладка труб будь-якого діаметру, канали, призначені для розведення електромереж, не обійдеться без спеціальної установки алмазного свердління.

Звичайно, це більш дорогий варіант, порівняно із застосуванням звичних перфораторів та відбійних молотків, але з огляду на те, що цей інструмент має одними перевагами, установка алмазного свердління незабаром потіснить вищевказані будівельні інструменти.

Серед всіх видів і пристроїв для свердління, алмазні установки є «важкою артилерією». Найпотужніші, найнадійніші, найякісніші. Велика вага (до 30 кг) компенсується можливістю просвердлити практично все – від залізобетону до композитних матеріалів, армованих вуглецевим волокном. І це при кількості 700 оборотів / хв. і діаметрі отвори в 300 мм! Для порівняння, більш легкі ручні дрилі алмазного свердління «не візьмуть» діаметр понад 100 мм. Установка забезпечує можливість роботи під кутом від 0 до 450, а при цьому вона практично безшумна для своїх габаритів.

Коли потрібно просвердлити широкі отвори в бетоні, залізобетоні, камені, цеглі або в будь-якому іншому твердому матеріалі – установка алмазного свердління буде дуже доречним. Але за будь-яку міць потрібно платити. Висока якість таких установок, передові і дорогі матеріали з яких вони виготовлені, відповідне позначаються на кінцевій ціні.

Алмазна коронка – це спеціалізована насадка на дриль або установку алмазного свердління, яка і є основним робочим елементом. Сучасні будівельні матеріали відрізняються високими характеристиками міцності і вимагають все більш серйозного обладнання для обробки. Алмазні коронки дозволяють здійснювати перфорацію різних отворів навіть в найміцніших, технологічних поверхнях. Різноманітні якісні види подовжувачів і перехідників під алмазні коронки ви можете знайти за посиланням.

Алмазна коронка, як очевидно з назви, має особливе напилення з частинок самого міцного у світі мінералу. Це дозволяє без особливих проблем на високих оборотах робити різання бетону та інших матеріалів. У будівництві сьогодні практично неможливо обходитися без таких інструментів, проте їх придбання далеко не завжди доцільно. Алмазні коронки відносяться до розряду дорогих витратних матеріалів.