Піссуарні перегородки – незмінний атрибут будь-якого чоловічого громадського туалету до встановлених пісуарами, розташованого в торговому комплексі, офісній будівлі, ресторані та інших подібних місцях.

Всі туалети обладнані пісуарами повинні бути оснащені Піссуарними перегородками. Виконані в єдиному стилі з туалетними перегородками здатні гармонійно вписатися в інтер’єр приміщення.

Як правило, конструкція Піссуарних перегородок складається з наступних елементів: алюмінієвого профілю системи Bio, який є каркасом, заповнення та фурнітури.

Стандартні розміри Піссуарних перегородок:
Висота 1200 мм
Глибина 400 мм
Зазор 200 мм
Відстань між перегородками 700 мм

Форма: Писсуарные перегородки може бути прямокутної, радіусної і виконаної за індивідуальними кресленнями замовника.

Чотири основні види Піссуарних перегородок
Варіант 1 (із застосуванням алюмінієвого профілю)

Панель ЛДСП кріпиться до стіни за допомогою алюмінієвого профілю, до підлоги – за допомогою опори. Потрібно облицювання видимих торців панелі кромкою АБС або ПВХ.

Варіант 2 (із застосуванням алюмінієвого профілю)

Панель ЛДСП кріпиться до стіни за допомогою алюмінієвого профілю, до підлоги – за допомогою опори. Потрібно облицювання видимих торців панелі кромкою АБС або ПВХ.

Варіант 3 (без використання алюмінієвого профілю)

Панель ЛДСП кріпиться до стіни за допомогою тримачів або куточків з двох сторін, до напів- за допомогою опори. Потрібно облицювання видимих торців панелі кромкою АБС або ПВХ.

Варіант 4 (без кріплення до підлоги і без використання алюмінієвого профілю)

Панель ЛДСП кріпиться до стіни за допомогою тримачів або куточків з двох сторін, до підлоги кріплення немає. Потрібно облицювання видимих торців панелі кромкою АБС або ПВХ.

Варіанти виконання туалетних перегородок

  • Алюмінієвий профіль системи BIO
  • анодований профіль
  • Пофарбований по палітрі RAL
  • Без покриття

Варіанти заповнення туалетних перегородок

  • ЛДСП
  • вологостійке ЛДСП
  • Пофарбований ЛДСП по палітрі RAL
  • Скло

На всю продукцію наша компанія надає гарантію – 12 місяців за Договором.

Кожен комплект Піссуарние перегородок виготовляється за індивідуальними розмірами. Попереднє комерційну пропозицію виставляється по вашим розмірами і схемами.

Наш заміряє виїжджає для проведення заміру в межах Санкт-Петербурга. Виїзд в Ленінградську область обговорюється окремо.