ПРОФЕСІЙНІ КОМПРЕСОРИ – ГАРАНТІЯ ОПЕРАТИВНОЇ РОБОТИ!

Дизельно-гвинтові станції малої потужності успішно потіснили старі пневматичні агрегати, ще недавно були монополістами в будь-яких ремонтних та будівельних процесах. Сучасні моделі компресорів з надлишковим тиском 5, 6, 7 і 8 бар мають високий ККД, не в останню чергу завдяки ефективним компресорним блокам, які виконують максимальне стиснення великого об’єму повітря за мінімальний термін.

Дизельні двигуни цих систем, як правило, мають низьку витрату палива за рахунок за рахунок високоточної виготовлення складових і наявності удосконалень, наприклад, безпосереднього вприскування палива або автоматизованої варіації кількості оборотів, в залежності від потреб підключеного обладнання.

Продуктивність пристроїв малого типу знаходиться в діапазоні від 1,6 до 5,3 м³ / хв, і якщо для дрібних операцій можна брати малопотужні моделі, то для використання, наприклад, з 2-4 відбійними молотками, ми рекомендуємо орендувати вироби з об’ємом стисненого повітря не менше 5 м³ / хв. Обслуговування цих компресорів рідкісне і нескладне, в зв’язку з чим вартість їх оренди наша компанія тримає на низькому рівні, подробнее здесь.

Устаткування є не тільки комфортним, але і максимально захищеним від несприятливих умов. Від зовнішніх впливів захищає сталевий або поліуретановий корпус з повітроводами, внутрішні проблеми відслідковуються системою аварійного спрацьовування.

Це дорогі пристрої, що не мають недоліків і практично не виходять з ладу протягом усього періоду експлуатації, і клієнти активно замінюють ними неякісні або зламалися під час використання агрегати. Багато з повітряних установок гвинтового типу є мобільними. Вони оснащені причіпний рамою і шасі, тому легко транспортуються не тільки в межах одного будівельного ділянки, але і на досить великі відстані.

Замовити агрегати в оренду можна в нашому каталозі, при цьому доступні системи різної функціональності і призначення. Устаткування потрібно терміново, але ви слабо уявляєте, скільки атмосфер – 5,7 або 8 потрібно для вашого завдання? Співробітники компанії в найкоротші терміни підберуть техніку, відповідну поставленим цілям.

НАПРЯМКИ ЗАСТОСУВАННЯ повітряних КОМПРЕСОРІВ З РОБОЧИМ ТИСКОМ 5, 6, 7, 8 АТМ .:

  • операції абразивної і дрібоструминного обробки виробів з металу, дерева, скла, кераміки, бетонних блоків і т.п .;
  • різні демонтажні дії, в тому числі при внутрішньої перепланування, зняття старої плитки, штукатурки, монтажі вікон, штроблення каналів і т.п .;
  • опресовування водопровідних труб, систем автополиву, опалення, водопостачання;
  • распушовка оголовків паль під укладання бетонних плит-підстав і т.п .;
  • гідроструйна очищення будівель, тротуарів, спецтехніки і т.п .;
  • дорожні маніпуляції: при ямковий ремонт, очищення від пилу, видаленні зруйнованого покриття;
  • фарбування пневматичним пістолетом або фарбопультом, в тому числі промислових об’єктів: транспортувальних цистерн, трубопроводів, ангарів, кранів, металевих опор.