Незалежно від того, наскільки вхідні двері великі і броньовані, їх надійність безпосередньо залежить від встановленого замка.

Саме на замок потрібно звертати свою увагу в першу чергу, адже його складність і технологічність безпосередньо впливають на можливість і швидкість злому.

Як вибрати хороший замок?

Почати вибір стоїть з класу зламостійкості виробу. Всього виділяють чотири класи. Вони характеризуються тим, скільки часу знадобиться зловмисникові на злом.

Також рекомендується звертати увагу на матеріали, з яких складається виріб. Буває і таке, що замок оснащують пластиковими вставками. Вони дуже швидко ламаються і є ненадійними.

Якщо вже трапилось так, що якісь деталі вашого замка зламались, радимо скористатись такою послугою, як замена замков в металлической двери с выездом – таким чином вам не доведеться залишати домівку незахищеною.

Вибір типу замка

Всього існує кілька типів цих виробів: циліндричні, ригелі, сувальдні, кодові і електронні. Перший тип часто встановлюється на хороші металеві двері. Взломщику для відкриття дверей треба підняти всі Піни на певну висоту і найменша помилка призводить до блокування. Звичайно, виріб завжди можна вибити або висвердлити. Ось тільки нові і якісні моделі часто оснащуються додатковим захистом і спеціальними вставками.

Тому це досить простий, але в той же час дуже надійний варіант для будь-яких вхідних дверей, який ще й несильно дорогою.

Ригельні замки – це те, що встановлювати на вхідні двері вже точно не варто. Вони легко розкриваються самими звичайними інструментами. Ключі завжди громіздкі, а зробити дублікат може далеко не кожен майстер.

Що стосується кодових замків, то вони дуже зручні, тому що вони навіть не вимагають ключів. Але вони теж не забезпечують належної надійності і можуть бути зламані простим перебором паролів через свого невигадливого механізму роботи.

Сувальдний виріб – це універсальний і дуже хороший варіант. Будь-яка хороша служба по установці і заміні замків запропонує своїм клієнтам саме такий замок. Він може встановлюватися на будь-який тип дверей. Суть полягає в тому, що сам механізм працює завдяки набору пластин. Двері відчиняються або закривається тільки в тому випадку, якщо пластини шикуються на певні місця по зрізу ключа. В ідеалі механізм повинен мати не менше шести пластин, щоб бути досить надійним.

А ще зовсім недавно на ринку з’явилися електронні замки. Поки вони можуть похвалитися зовсім невеликим попитом, і це в більшості випадків викликано їх великою вартістю в порівнянні з іншими механізмами. Але в той же час їх можна назвати одними з найнадійніших, тому що тут немає жодних свердловин або пластин. Тут не підходять звичайні методи приховування. Для відкриття дверей використовується універсальний ключ, який неможливо підібрати. Технології дозволяють контролювати стан двері навіть за допомогою телефону або комп’ютера.

Як вибрати компанію по заміні механізмів?

Самостійно провести заміну механізму не так вже й просто, часом це вже дуже складно. У таких випадках краще довіритися справжнім професіоналам, які впораються з роботами будь-якої складності. Фахівці таких компаній можуть навіть за кілька годин розібрати двері і перебрати сам замок, щоб забезпечити його ефективну роботу.