Вітражні вікна з алюмінієвого профілю – це світлопрозорі конструкції великих габаритів, для виготовлення яких використовується тонкий і міцний алюмінієвий профіль і скло (звичайне, дзеркальне, тоноване чи інших видів).

Такі системи скління користуються популярністю при будівництві торгових і ділових центрів, використовуються при проектуванні котеджів і терас. Вони надають будівлі сучасний архітектурний вигляд і відмінно вписуються в міський простір.

Сфера застосування

Світлопрозорі алюмінієві вітражі використовуються при оформленні вхідних груп, створенні фасадів будівель, облаштування терас, веранд, балконів і оранжерей. Також вітражі з алюмінієвого профілю від http://gross-bau.ru/aljuminievye-vitrazhi.html знаходять застосування в вітріністиці: такі конструкції виглядають естетично і респектабельно, тому відіграють важливу роль в позиціонуванні бренду.

Світлопрозорий алюмінієвий вітраж може використовуватися для створення офісних перегородок, організації гардеробних і виділення окремих точок в торговому центрі. Такі системи скління дозволяють виділити функціональні зони без шкоди естетиці приміщення. Скляні стіни не перешкоджають проникненню світла і зберігають відкритість простору.

«Теплі» і «холодні» варіанти скління

Виготовлення вітрин і вітражів з алюмінію здійснюється з використанням «теплого» або «холодного» профілю. У першому випадку конструкція профілю передбачає наявність теплоізолюючих поліамідних вставок. Алюмінієвий сплав має високі показники теплопровідності, і спеціальні вставки дозволяють зменшити втрати тепла. Завдяки такому термомосту в приміщенні стає тепло і комфортно, поліпшуються показники шумоізоляції.

Профіль без термовставок називається «холодним». Він не утримує тепло, проте в деяких випадках в цьому немає необхідності, наприклад, якщо профіль використовується для створення внутрішніх перегородок. Крім того, «холодні» конструкції коштують дешевше, ніж оснащені теплоізоляцією.

Етапи монтажу

Вітрини і фасади з алюмінію надають будівлі сучасний вигляд і створюють приємну атмосферу. Такий варіант скління забезпечує комфортну температуру повітря і максимальну освітленість, проте, щоб результат виправдав очікування, важливо довірити установку конструкцій компетентних фахівців.

Монтаж алюмінієвих вітражів – завдання, виконати яку під силу тільки професіоналам. Кваліфіковані бригади впораються з реалізацією проекту будь-якої складності. Ми займаємося склінням як заміських котеджів, так і висотних бізнес-центрів.

Здійснюємо монтаж вітражів з алюмінієвого профілю взимку і влітку, в точності дотримуючись припису ГОСТ. В результаті виходить естетична і надійна конструкція, яка служить, не доставляючи проблем, десятиліттями.