Люди, які застали радянських часів, пам’ятають стандартну білу керамічну плитку, яка була поширена повсюдно. Зараз вибір керамічної плитки став набагато складніше. Непідготовленій людині складно вибрати з безлічі плиток різних квітів і малюнків. Цей зручний і добре миється матеріал використовується в різних приміщеннях будинку:

  • кухня;
  • ванна кімната;
  • туалет.

Часто плитка використовується як декоративний матеріал при оформленні житлових приміщень. На що слід звернути увагу при виборі плитки, яку плитку краще купити: вітчизняних або зарубіжних виробників, який вплив має її зовнішній вигляд. Відповіді на всі ці питання спробує дати ця стаття.

Яку плитку вибрати?

Перш за все на що варто звернути увагу, це країна-виробник плитки. На сьогоднішній день найякіснішу плитку роблять компанії з Іспанії. Недобросовісні магазини іноді намагаються видати менш якісну плитку вітчизняних виробників за іспанську. Є простий спосіб перевірки. Іспанська плитка пакується в поліетиленові пакети з кульками, що запобігають пошкодження плитки від механічних впливів. Вітчизняні виробники використовують замість пакетів картонні прошарку. Якщо ви замовляєте плитку в інтернеті, то краще користуватися надійними магазинами, добре зарекомендували себе як сумлінні продавці, наприклад, можна скористатися сайтом aquagres.com.ua для цього.

Плитка з яскравим і привабливим малюнком може здатися привабливою на перший погляд. Але вона буде постійно привертати увагу і цим втомлювати. Це може бути гарною особливістю для плитки, що використовується з декоративною метою. Але в кухні або ванній краще використовувати однотонну плитку.

При виборі кольору необхідно враховувати гармонійне поєднання із загальним інтер’єром кімнати. Часто зовнішній вигляд керамічної плитки формує атмосферу кімнати, наприклад у ванній кімнаті, де плитка часто покриває велику частину стіни. В такому випадку краще ознайомитися з великим асортиментом плитки, щоб зрозуміти який зовнішній вигляд вам подобається більше. Це зручно зробити в інтернет магазині, де можна на одній сторінці побачити фотографії відразу декількох різних видів дизайну плити. Це зручно зробити на сайті, де можна одним кліком збільшити зображення.

Замовлення плитки в інтернет магазині має ту перевагу, що магазин надає доставку товару за адресою, вказаною покупцем.