Дизайн проект житлового об’єкта є комплексом креслень і документів, за якими можна визначити, як у майбутньому буде виглядати квартира. Проект може передбачати кілька планувань житла, щоб замовник міг вибрати найбільш вдалий варіант. Також до комплекту документів має входити 3D-візуалізація.

Якщо у вас є дизайн-проект інтер’єру, то з його допомогою можна втілити в життя будь-які побажання щодо оформлення житла. Результат має бути унікальним та гармонійним, а також відповідати всім сучасним тенденціям. Але досягти цього можна тільки в тому випадку, якщо ви спочатку звернетеся до фахівців www.design-interiors.com.ua.

Основні переваги замовлення проекту

Причини замовити дизайн-проект інтер’єру у спеціалістів:

  1. Економія коштів. Нехай ця послуга не обійдеться вам безкоштовно, але маючи чіткий розклад усіх робіт, замовник може визначити приблизний бюджет і отримати уявлення про ціни на ту чи іншу послугу. Таким чином, клієнт може заздалегідь спланувати витрати.
  2. Гарантія. Розробник обов’язково надає замовнику разом із проектом всю технічну документацію. У ній розписуються вентиляційні та електричні схеми, інженерні комунікації та їх розведення. Крім того, на кресленнях повинні відображатися мережі та конструкції з особливою конфігурацією. Якщо в будинку відбувається перепланування, це також слід зазначити. У будь-якому випадку клієнт отримує проект із гарантією ефективності та безпеки.
  3. Можливість візуалізації образу. Зображення та ескізи дозволять замовнику самостійно побачити, як виглядатиме його житло після ремонту. Завдяки цьому клієнт зможе відразу внести потрібні редагування. Відкоригувати проект краще заздалегідь.
  4. Розробка проекту дозволить отримати житло мрії та передбачити усі деталі. До пакету документації обов’язково входять креслення та плани, без них подальші роботи неможливі. Креслення повинні включати заміри кімнат, а також передбачати інженерні комунікації. Також тут можуть відзначатися концептуальні ескізи приміщень у різних кольорах, щоб замовник міг підібрати найоптимальніший варіант.

Якщо відбувається перепланування, це обов’язково вказується у проекті. Місця монтажу та демонтажу стін, розміщення меблів, покриття для підлоги та матеріалів для обробки стін та стелі. Крім того, на планах необхідно вивести розміщення світлових приладів разом із розетками та вимикачами. При необхідності фахівці вказують розташування, специфікацію меблів та обладнання.