Оскільки будь-який котедж або заміське житло мають безліч місць доступу для надмірно цікавих сторонніх, власники часто встановлюють системи з можливістю віддаленого відеоспостереження. Розповімо, яку апаратуру й з яким функціоналом доцільно використовувати в цих цілях.

Системи відеоспостереження: функціональність    

Залежно від розташування й призначення відеокамер, рекомендується використовувати обладнання з оптимальним функціоналом:

  • Вуличні камери – підходять всепогодні моделі з інфрачервоним підсвічуванням.
  • Для внутрішніх приміщень – доцільні прилади з мінімальними габаритами.
  • Датчики руху й проникнення, системи визначення обличчя й номерів авто – встановлюють із зовнішньої сторони приватного будинку.
  • Відеореєстратори з жорстким диском – для налаштування апаратури й збереження записів.
  • Додаткове обладнання – монітори, блоки живлення, пульти управління, кабелі, підсилювачі.

При монтажі IP систем спостереження кількість пристроїв зменшується. Відеокамери передають запис в режимі онлайн, який доступний авторизованим користувачам з ПК, ноутбука, смартфона або планшета віддалено. Детальніше можете дізнатись на сайт ВідіМост: https://vidimost.com/videonabljudenie-185/.

Розумне відеоспостереження

Найбільш часто встановлюють чотири-п’ять камер для зовнішнього огляду по периметру. Розширена комплектація складається з додаткового обладнання у внутрішніх приміщеннях, біля гаража, паркування, підсобних будівель.

Внутрішнє спостереження

Камери встановлюються в кімнатах, дитячій, кабінеті з сейфом, для відстеження точок проникнення. Зйомка може бути актуальною в різних ситуаціях:

  • Для контролю роботи домашнього персоналу – садівники, нянечки, кухарі будуть більш дисциплінованими й відповідальними.
  • Нагляд за літніми родичами, дітьми – навіть перебуваючи далеко, є можливість відстежувати дотримання розпорядку дня, прийом ліків, прогулянки.
  • Відеокамера в кабінеті з сейфом не тільки виконає зйомку, але й відправить повідомлення про те, що сторонній щойно зайшов до кімнати.

Відеозапис на території

Немає потреби наймати охорону для обходу території, чергування на під’їзній дорозі, нагляду за господарськими приміщеннями. Можна прописати алгоритм роботи системи з мінімальною участю людей. На центральному пульті до монітора підключаються всі камери, в тому числі поворотні. Крім того, у необхідних місцях можна встановити розумні відеокамери з різними датчиками: розбиття скла, руху та інші.

При монтажі відеоспостереження необхідне дотримання специфічних вимог: висота розміщення камер, умови передачі сигналу, заземлення і грозозахист пристроїв, видалення перешкод сигналу. Відповідно, монтаж систем відеоспостереження розумно довіряти виключно професіоналам з досвідом роботи.