Виробники пропонують широку лінійку моделей вікон ПВХ, і зорієнтуватися в цьому розмаїтті покупцеві не завжди легко. Якісний виріб має прослужити десяток років, тому підходити до його покупки потрібно ретельно.

Вибираємо пластикові вікна

Однією з відмінною характеристикою нинішніх пластикових вікон, замовити які можна по ссылке, є їх довговічність. За умови, що вікна були спроектовані і встановлені компетентними фахівцями, вони служитимуть більше сорока років.

Визначившись з вибором ви зможете купити вікна пластикові в Києві, замовити можна на сайті за посиланням вище. Компанія продає і встановлює вікна з ПВХ і алюмінію. Працює з найрізноманітнішими торговими марками (REHAU, VEKA KBE і іншими).

Вікно складається з профілю, ущільнювача, склопакета і фурнітури. Кожен з цих елементів має свої характеристики, що впливають на властивості виробу в цілому.

Як вибрати профіль?

Профіль рами – це каркас всього вироби. Складається з герметичних камер, кількість і розташування яких можуть різнитися.

  1. Для міцності його підсилюють оцинкованої сталлю товщиною не менше 1,4 мм.
  2. У житлові приміщення встановлюють вироби з товщиною внутрішніх стінок не менше 2,5 мм, зовнішніх – 2,8 мм. Такі величини забезпечують міцну конструкцію, що відповідає санітарним нормам.
  3. У нежитлових приміщеннях допустимо використовувати продукцію з товщиною внутрішніх і зовнішніх стінок 2,0 і 2,5 мм відповідно, яка значно гірше утримує тепло, але коштує дешевше.
  4. Сама рама може мати різну ширину. Чим вона товща, тим краще ізоляційні властивості продукту.
  5. Тепло-та шумоізоляція залежать від кількості камер всередині, яка може досягати 8. Найчастіше в помірному кліматі встановлюють трьох- або п’ятикамерні.

Пластикові вікна. Як вибрати склопакет?

Склопакет – конструкція з декількох стекол і повітряних порожнин між ними.

  1. Від кількості порожнин залежить здатність склопакета пропускати вуличні звуки і холод. Зазвичай в українському кліматі встановлюють двох і трикамерні. У лоджіях використовуються однокамерні.
  2. Чим більше стекол використовувалося, тим важче виходить готовий продукт, і для нього потрібні більш міцні рама і фурнітура.
  3. Простір між стеклами заповнюють повітрям або інертним газом. Газ забезпечує кращий захист від шуму і холоду, але поступово випаровується.
  4. Товщина скла і відстань між ними можуть відрізнятися. Чим товщі склопакет, тим краще він виконує свої функції.
  5. У виробництві використовуються різні матеріали. Існують протиударні, енергозберігаючі (утримують тепло), а також сонцезахисні варіанти.