Всі дбайливі батьки, оформляючи дитячу кімнату, намагається обставити її максимально вигідно. Як з боку естетики, так і з боку зручності. Сьогодні сучасний меблевий ринок пропонує масу зручних двоярусних ліжок. Наприклад, ліжко-горище – це коли вгорі розміщено спальне місце, а внизу – робочий стіл. Звичайні ліжка двоярусні, де і внизу і вгорі спальні місця.

Сьогодні можна знайти двоярусне ліжко, у якій нагорі ліжко, а внизу розкладний міні-диванчик. Всі ці моделі дуже зручні і економлять масу вільного простору. Кожен споживач може підібрати для себе найбільш вигідний і підходящий варіант, як у фінансовому плані, так і в плані зручності і естетики. Меблевий ринок представляє масу варіантів економ і віп класу.

Найбільшою популярністю в інтернет-магазині luxmebli.com користується звичайне двоярусне ліжко, класичного типу. В яких зверху і знизу розташовані одинарні або полуторні спальні місця. Подібний варіант вважається найбільш компактним і економним. Конструкцію такого типу можна купити з будь-якого матеріалу, самим міцними і довговічними вважаються металеві моделі. Варто зазначити, що такі ліжка можуть мати як цілісну конструкцію, так і роздільне.

Потрібно відзначити, що кровать двухъярусная Скандинавия дуже подобається дітям, через те, що нижнє спальне місце дуже схоже на дитячий будиночок. Саме на нижньому ярусі зазвичай влаштовуються всілякі «халабуди» і «будиночки».

Які бувають двоярусні ліжка?

Існують перпендикулярні і кутові двоярусні ліжка. У таких моделях дитина відчуває себе вільно, не відчуваючи почуття обмеженості і обмеження вільного простору. Особливу увагу варто приділити моделям під назвою ліжко-горище. У таких моделях чітко розділені спальна і робоча зони. При необхідності на місце робочої зони можна встановити додаткове спальне місце або дитячий манеж.

Висота двоярусних ліжок зазвичай не перевищує 170 сантиметрів. Однак, при необхідності споживач може зробити на замовлення ліжко будь-якої форми і габаритів. Розрахунок, як правило, робиться виходячи з розмірів дитячої кімнати. Двоярусні ліжка існують двох видів, дитячі моделі і підліткові. Різниця лише в довжині.

При покупці двоярусних моделей варто подбати про відповідні матраци. Як правило, ліжка продаються окремо і матраци не входять до комплектації. Не варто купувати занадто високі матраци, тому що вони значно зменшують висоту захисного бортика, що небезпечно для сплячої дитину. Матрац необхідно вибирати виходячи з вікової категорії дитини.