Власний простір, де людина зможе провести час наодинці – невід’ємна необхідність для кожного. Деякі жінки можуть створити такий куточок прямо в спальні. Саме тут можна буде зберігати косметику, наносити макіяж, відпочивати або розмовляти по телефону з подругами. Дізнайтесь, які 7 речей допоможуть зробити дамський куточок затишним та комфортним.

Туалетний столик

Цей різновид меблів найчастіше оснащують ящиками, полицями і відсіками. В них зручно розміщувати та зберігати безліч жіночих прикрас, косметичних засобів та інших дрібничок. Класичним варіантом є стіл, доповнений дзеркалом. Він має красивий і стильний вигляд, тому додатково прикрашає інтер’єр.

Зручний стілець

Для комфортного розміщення біля туалетного столика використовуйте м’які пуфи, зручні стільці або кресла. Якщо додатково взяти подушку, вдасться розслабити спину. М’які елементи, якими доповнюють дамський куточок, роблять його затишним та зручним.

Освітлення

Створіть в спальній кімнаті різнорівневе освітлення. До встанлених світильників на стелі обов’язково додайте підвісні бра й настільні лампи. Вони допоможуть створити комфортні умови для читання книжок. У дамському кутку господині роблять макіяж, тому більшість дзеркал, які є частиною туалетного столика, оснащують яскравим підсвічуванням, наприклад, LED-стрічкою. Якщо такий варіант не передбачений, встановлюють з двох сторін бра.

Дзеркало

Багатофункціональні туалетні столики оснащують кількома дзеркалами. В залежності від розміру та наявності додаткових ефектів полегшується виконання окремих завдань. Дивлячись у велике дзеркало, жінці зручно створювати зачіски. Робити макіяж простіше, якщо використовувати менший за розміром аналог, підносячи його до очей. Розглянути окремі ділянки обличчя вдається, якщо дзеркало має ефект збільшення.

Система для зберігання прикрас

Кільця, сережки, браслети з дорогоцінних металів та дешева біжутерія потребують виділення достатнього місця для зручного зберігання. При використанні спеціальної скриньки прикраси займають набагато менше місця. Система для зберігання прикрас попереджає виникнення відчуття хаосу. Знайти необхідний аксесуар, який ідеально підходить під відповідний образ, вдасться дуже швидко.

Органайзер для косметики

Справжня красуня зацікавлена у використанні достатньої кількості декоративних та косметичних засобів. Численними тюбиками з кремами і сироватками можна заставити весь туалетний стіл. Щоб не псувати візуальне сприйняття інтер’єру, частину засобів розміщують у ванній кімнаті. Але в такому випадку про зручність можна забути. Найкращим варіантом вирішення такої проблеми є використання органайзеру для косметики, який забезпечує порядок та комфорт.

Ароматичний декор

Будні сучасної жінки занадто насичені, тому вона потребує проведення щоденних ритуалів для зняття напруги. Використовуйте спеціальний дифузор або ароматичну свічку. Приємний аромат – головна «зброя», яка дозволяє розслабитися та позбутися відчуття втоми, а зранку отримати «порцію» бадьорості.