Телевізор вже давно став невід’ємною частиною домашнього інтер’єру.
Телевізійні панелі розміщуються мало не в кожній кімнаті нашого будинку.

Для розміщення техніки існує велика кількість варіантів: їх підвішують до стін, кріплять до стелі або встановлюють на спеціальні тумби. Традиційним і найпоширенішим розміщенням є, звичайно ж, установка телевізора на спеціальні тумби, придбати яку можна на сайті https://tumbazakaz.ru/.

Тумбочка під телевізор – досить компактний предмет меблів, який присутній в кожному будинку. Найчастіше вона буває вбудованою в стінку і купується разом з гарнітуром в вітальню.

Але існує величезна кількість моделей тумб під TV, які представлені окремим елементом меблів. Телевізійні тумби компактні за розмірами і мають різноманітне оформлення – від простих стійок до систем з ящиками і поличками.

Якісна і зручна тумба здатна зробити приміщення максимально комфортним і функціональним. На спеціальних поличках можна розмістити аудіо систему, перетворивши звичайну кімнату в домашній кінотеатр з живим чистим звуком і належної атмосферою.

Більш того, сучасні тумби під телевізори здатні зменшувати негативний вплив вібрації і покращувати якість аудіо- і відео потоку. Іншими словами, купуючи спеціальну ТВ-стійку, ви купуєте ще й грамотного помічника в справі організації всього мультимедійного комплексу.

TV – тумби можуть мати різні розміри.
Компактні TV-тумби мають невеликі розміри і невелика кількість складових елементів – полиць і ящиків. Такі тумбочки підійдуть для невеликих приміщень, при дефіциті вільного простору, а також для людей, які симпатизують інтер’єру в стилі мінімалізм.

Для тих, хто планує розмістити в тумби велику кількість дисків і різних дрібниць, більше підійдуть місткі тумбочки. У таку тумбу з легкістю можна помістити преси, книги, дисків та інші дрібниці. Такі моделі дуже функціональні і іноді можуть замінити інші предмети меблів, наприклад комод.

Телевізійна тумба може містити такі елементи:

 1. закритий чи відкритий фасад, а також засклений варіант лицьового оформлення
 2. ролики для легкого пересування;
 3. відкриті відділення для апаратури
 4. висувні ящики
 5. вбудовані міні-тумби з поличками;
 6. надбудови з нішами для зберігання дисків.

Тумба під телевізор – різновиди

Перед покупкою самої тумби, необхідно або вже придбати телевізор або визначитися з моделлю і місцем її установки. Це потрібно для того, щоб підібрати правильні розміри меблів. Після чого залишається тільки визначитися з матеріалом виготовлення і стилем, в якому буде виконана підставка. Існує кілька різновидів тумбочок під приймачі.

 • Стойка. Цей вид обладнаний кронштейном, на ньому і буде закріплюватися телевізор. Кронштейн регулюється по висоті, тому підставка може бути низькою. Також вона має спеціальний кабель – канал для кабелів. Конструкція дозволяє не тільки регулювати висоту, але і задавати необхідний для комфортного перегляду кут.
 • Стандартна тумбочка. Ідеальне рішення для кімнат з невеликою площею. Є звичайнісінькою тумбою, максимум обладнаної декількома поличками для розміщення різних дрібниць або апаратури.
 • Комод. Досить функціональний предмет меблів. Крім того, що на ній можна розмістити ТВ – приймач, тумбочка дозволяє зберігати досить багато речей. Це можуть бути як DVD – диски, так і різні побутові дрібниці. Такі комоди бувають різних розмірів. Для спальні вони вище, тоді як для вітальні комоди нижче і ширше. Вони схожі на «стінки», які раніше були дуже популярні, проте, на відміну від останніх, їх верхню частину можна розмістити на необхідній висоті.
 • Підвісні. Дуже витончений варіант меблів. Завдяки тому, що підставка кріпиться на стіну, візуально вони виглядають меншими за ті, які встановлюються на підлогу. Як правило, обладнуються закритими або відкритими поличками і бувають різних габаритів. Для невеликих кімнат є дуже хорошим рішенням.
 • Кутова. За рахунок свого місця розміщення є ідеальним рішенням для маленької кімнати.