У сьогоднішній публікації розповімо про те, які тенденції і винаходи подарувала нам еволюція кухонного простору і без чого неможливо уявити сучасну кухню.

На рахунку історії становлення кухні – маса трендів і самих різних рішень, вдалих і не дуже. Одні рішення пройшли перевірку часом, інші стали популярними недавно, але їх вже називають перспективними і довгостроковими. Ось без чого сьогодні не було б сучасної кухні.

Лаконічність

Лаконічний дизайн і мінімалізм в деталях сьогодні на вершині моди. Дизайнери пропонують повністю відмовитися від ручок на фасадах кухонних шаф, віддавши перевагу системі push-to-open. Гладкі рівні фасади без виступаючих елементів візуально розширюють простір, виглядають привабливо, крім того, зручні в експлуатації. Те ж стосується і побутової техніки: вибирати варто моделі, де ручки максимально непомітні або відсутні повністю.

Гарнітур, максимально інтегрований в інтер’єр

Тенденція до об’єднання кухні з вітальні поміняла ставлення до дизайну кухонного гарнітура. Сьогодні це не візуальний фокус приміщення, а, навпаки, сама непримітна його частина. Дизайнери роблять все, щоб приховати робочу зону: прибирають в ніші, фарбують стіни в колір фасадів, відмовляються від верхніх ящиків і навіть кухонного фартуха. Якщо ви хочете замовити кухонний гарнітур, максимально інтегрований в інтер’єр кухні, то радимо перейти на сайт https://iloft.com.ua/ вже зараз.

Полегшений дизайн

Все більш явно відчувається тенденція до мінімалізму у всьому: використовувати тільки найнеобхідніше, прибрати зайві деталі і декор. Кількість шаф стає менше, з’являються полки замість верхньої частини гарнітура, фартух стає максимально простим і не захаращені кухонними приладами.

Увага до витяжки

Дизайнери перестали ховати витяжку за фасадами шаф, а зробили цей утилітарний технічний прилад частиною декору інтер’єру. Втім, це не скасовує її основного призначення – поглинати повітря під час приготування їжі. Тому вона обов’язкова над кухонним островом.

Еклектичність

Дизайнери пропагують повну свободу від стильових обмежень. Тепер можна змішувати столи і стільці в стилі лофт, лаконічні скандинавські гарнітури і витончені світильники і дзеркала. Чому б і ні?