Електромобілі все частіше можна зустріти на вулицях наших міст. І хоча автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння досі абсолютна більшість, багато просунутих людей зупиняють свій вибір на електрокарах. А для нового транспорту потрібна нова інфраструктура, яка поки розвинена погано, особливо в регіонах.

Способи відкриття такого бізнесу

Такий бізнес можна почати з того, що:

  • поставити заправки для електромобілів і зробити цей вид діяльності основним джерелом доходу;
  • придбати електричну станцію і зробити її доповненням до основного виду бізнесу.

Основна складність при відкритті

Основна складність для бажаючих зайняти цю нішу полягає в тому, що на сьогоднішній день по закону тільки великі компанії, що займаються електропостачанням всього міста, можуть купувати електрику. Працювати «по лічильнику» не вийде. І звичайний приватник не може купувати електрику і продавати його з відсотками. Як що ви хочете знати, як заробляти на електрозаправках, то радимо почитати electroukraine инвестиции отзывы вже зараз.

Однак, підприємці знаходять вихід. Наприклад, здають в оренду парковку поруч з електрозаправках, або продають абонемент, що дозволяє необмежено користуватися послугою протягом певного терміну.

Купівля зарядної станції

Як правило, інвестиції в цей бізнес приблизно 500 000 гривень – це стартова ціна для недорогих електростанцій. При цьому дуже важливо розташування, якщо покупка електростанції має на увазі подальше отримання прибутку.

Електростанції потрібно встановлювати в тих місцях, де можна залишити свій особистий транспорт на парковці на кілька годин. Це можуть бути:

  • фітнес-центри;
  • торгові центри;
  • бізнес-центри;
  • житлові комплекси;
  • ресторани, готелі.

Електростанція може стати додатковою можливістю привернути нових клієнтів. Власник електрокара, бажаючи пошопилась, вибере той торговий центр, де буде можливість підключити свій автомобіль до зарядної станції. І залишати торговий центр він буде зі спокійним серцем – тепер йому можна не переживати, чи вистачить заряду авто на дорогу. Так що багато інвесторів розглядають установку електростанції як спосіб підвищити лояльність клієнтів у вже наявному бізнесі.

Вибір постачальників

При купівлі обладнання звертайте уваги на такі параметри:

  • На станції повинен бути термінал для оплати банківської карти, бо зазвичай електростанції не передбачають персоналу. Там самообслуговування.
  • Повинна бути високий ступінь захисту від погодних умов.

Краще щоб електростанції були обладнані відеокамерами, для захисту від вандалів.