Чавун – справжня класика сантехніки. В наш час з нього роблять тільки ванни, проте в раніше можна було зустріти і раковини, і унітази, виконані з цього матеріалу. Поступово від нього відмовляються, вважаючи надто важким і консервативним, однак такі вироби до сих пір користуються популярністю, так як мають серйозні переваги перед іншими.

Всупереч усталеній думці, вироби з чавуну можуть мати незвичайний дизайн і навіть додаткові функції, наприклад, гідромасаж. Тому рейтинг кращих виробників чавунних ванн у 2020 році виглядає досить різноманітно.

На що ми звертали увагу при відборі:

  1. якість емалевого покриття – від нього залежить, наскільки довго буде служити виріб;
  2. вага і габарити моделей – важливі характеристики при транспортуванні і установці;
  3. обсяг чаш;
  4. універсальність дизайну;
  5. наявність додаткових опцій – наприклад, ручки, підголовники, гідромасажні форсунки;
  6. регуляція по висоті і рівню.

Яку чавунну ванну краще купити

Для невеликої ванної кімнати підійдуть недорогі компактні моделі. Така сантехніка виглядає акуратно і стильно. При великих фінансових можливостях і розмірах приміщення можна придивитися до дорогих чавунних моделей на сайті leyka.com.ua/santekhnika/vanny/. Для дітей краще купити модель з зручними ручками.

Обов’язково на дно чаші повинні бути нанесені антісокльзящіе насічки, щоб людина під час купання не послизнувся. Просторий інтер’єр доповнять довгі і широкі ванни. Багато кому прийдуться до душі моделі в стилі ретро. Вони символізують розкіш і багатство.

З недорогих моделей часто вибирають ванну Kaiser Classic G.V. 150 × 70. Але потрібно заздалегідь потурбуватися про встановлення бордюрів, щоб вода не накопичувалася з боків.

Castalia 150x70x42 підходить тим, хто шукає не таку дорогу, але якісну ванну з ручками від перевіреного бренду.

Серед чавунних моделей довжиною 150 см лідирує французька модель Jacob Delafon Prelude E2944. Ванна з отворами для ручок і покриттям проти ковзання доповнить дизайн невеликих ванних кімнат.

Якщо потрібна висока якість від німецького виробника, краще вибирати більш дорогу сантехніку Pucsho 170 × 70.

Представлений огляд допоможе вибрати надійну сантехніку, виходячи з розмірів своєї ванної кімнати, зростання, віку членів сім’ї і, звичайно ж, гаманця. Купити чавунні ванни вітчизняного і зарубіжного виробництва можна в магазинах сантехніки або онлайн-шопах.