Телескопічна завантажувальна станція ТЗС. Сьогодні в багатьох галузях промисловості (будівельної, гірничодобувної, сільськогосподарської) часто виникає необхідність перевантаження сипучих матеріалів в контейнери, цистерни, вагони, мішки.

Якщо дана операція проводиться вручну, вона супроводжується значним виділенням пилу і винесенням матеріалу, що призводить до фінансових втрат. Для попередження негативних наслідків використовуються завантажувальні станції. Основною метою їх застосування є скорочення викиду пилу до повного її відсутності.

Завантажувальні станції, що випускаються ЗАТ “Бетонверк-автоматика”, створені з метою ефективного вирішення проблем, які пов’язані із забрудненням навколишнього середовища і виділенням пилу в ході завантаження сипучих матеріалів.

Телескопічні моделі являють собою пристрої безпилового завантаження сировини, які контролюють процес падіння сипучих матеріалів в ізольованому коаксіальному рукаві. Таким чином, вдається виключити негативний вплив пилу на організм людини і екологію. Щоб придбати телескопический загрузчик сырья – переходьте за посиланням.

Переваги безпилового завантаження із застосуванням телескопічних станцій
До переваг використання обладнання відносять:

 1. зменшення сегрегації сировини;
 2. зниження ймовірності викиду пилу;
 3. мінімізацію втрат матеріалів в ході навантаження;
 4. менше відділення легких фракцій сировини;
 5. збереження якості продукції на початковому рівні;
 6. поліпшення умов і безпеки праці;
 7. скорочення витрат на захист працівників від негативного впливу пилу;
 8. зменшення виплат, пов’язаних з шкідливістю виробництва.

Особливості завантажувальних станцій ЗАТ “Бетонверк-автоматика”

Випускає підприємством обладнання відрізняється якістю і простотою експлуатації. Це пояснюється раціональною компоновкою агрегатів і вузлів, що служать для управління і техобслуговування станцій.

Крім того, наші завантажувачі відрізняються:

 • варіабельністю виконання зовнішнього і внутрішнього зводу. В ході виробництва фахівці використовують чорну або нержавіючу сталь, поліуретан та інші матеріали, з огляду на особливості виробничого процесу на об’єкті замовника;
 • низькою вартістю технічного обслуговування;
 • простотою експлуатації і довговічністю;
 • якістю збірки;
 • високими експлуатаційними характеристиками.

Також при необхідності існує можливість виконання завантажувального системи з вбудованою фільтраційної установкою, за рахунок якої відбувається повернення вловлюються пилових включень в транспортний звід навантажувача.

Фахівці компанії випускають як стандартні рішення, так і розробляють обладнання за індивідуальними проектами. Всі вироблені нами агрегати мають гарантію.

Ми співпрацюємо з багатьма підприємствами і доставляємо обладнання по всій Україні.