З усіх популярних на сьогоднішній день виробників смартфонів компанія Apple, за кількістю проданих пристроїв, займає друге місце після Samsung. І по тому, якою популярністю зараз користуються Айфони, можна зробити висновок, що вона могла б розташуватися і на першому місці, але цьому перешкоджає один фактор. Справа в тому, що Apple випускає значно менше моделей, ніж Samsung, що і є причиною меншої загальної кількості проданих пристроїв.

Результати аналізу, проведеного компанією Counterpoint Research показують, що в десятку найбільш продаваних смартфонів в січні 2021 рік увійшли відразу шість продуктів компанії Apple. Купити Айфон 12 вирішили 6% покупців, Айфон 12 Про Макс – 5%, Айфон 12 Про – 4%, Айфон 11 – 2%. Ці чотири моделі зайняли перші чотири місця. Трохи нижче, а саме на 8-му місці з результатом 1% розташувався Айфон 12 міні, а на 10-му – Айфон СЕ (2020).

Чому смартфони Apple такі популярні: їх переваги

У світі слово «Apple» більше асоціюється не з яблуком, а з сучасними, технологічними, потужними і довговічними смартфонами. Тому більшість людей і хочуть придбати iPhone. І навіть не дивлячись на високу вартість їх купують більше ніж бюджетники і флагмани від інших брендів. Зрозуміти, чому так відбувається, не складно. Просто iPhone є яскравим прикладом відмінного співвідношення вартості і якості, а купувати їх навіть з фінансової точки зору вигідно.

До їх переваг можна зарахувати наступне:

  1. Фінансова вигода. Вона полягає в двох моментах. По-перше, як уже говорилося, співвідношення ціни і якості тут ідеальне. Ставлячись до преміум сегменту, iPhone є або кращим, або практично найкращим у всьому. Є, звичайно ж, деякі сумнівні моменти, але їх дуже мало. По-друге, ці смартфони практично не знецінюються з часом. Тобто, зараз, наприклад, ви можете придбати 12 Айфон, через рік продати його, а отриманими коштами перекрити значну частину вартості айфон13, який презентують незабаром.
  2. Продуктивність. Apple створюють свої смартфони так, щоб їх внутрішня начинка не просто з легкістю справлялася з сучасними завданнями, але і ще протягом кількох років залишалася актуальною. Після покупки нової моделі мінімум 3-4 роки про продуктивність думати не доведеться.
  3. Захищеність. Це ще одна причина того, чому Айфони дуже мало втрачають в ціні. Завдяки надійному захисту від механічних впливів, пилу, бруду і води вони мають більше шансів зберегти відмінний стан, ніж менш захищені конкуренти.
  4. Підтримка. Apple забезпечує власників айфонів топовим ПО протягом 4-5 років після покупки. Смартфон буде регулярно оновлюватися, завдяки чому буде забезпечена його безпроблемна робота. Власникам Android-пристроїв можна прощатися з підтримкою вже через 2-3 роки. А деякі виробники навіть цього забезпечити не можуть.

Таким чином, купуючи iphone 13 mini, ми розуміємо, що пристрій відпрацює кожну вкладену в нього копійку. А його використання буде викликати тільки позитивні емоції.