Спецодяг – це комбінезони, куртки, костюми шорти, які призначені для захисту людини від будь-яких зовнішніх впливів. Головними функціями спецодягу є:

 1. мінімальний відсоток травмування, інтотоксікаціі, шкідливі ризиків;
 2. чудовий захист від бруду;
 3. колективний спецодяг, як позитивно впливає на роботу в цілому, так і корисний для перспектив розвитку малого бізнесу України.

Головне, щоб спецодяг був з натуральних гіпоалергенних матеріалів. Також одяг і взуття повинні бути комфортними. Якісни і надійний вибір – це купить спецодежду в москве на сайте, тобто в інтернет-магазині. В даном магазині ви зможете придбати: взуття, комбінезони, куртки, рукавички, засоби захисту.

Літній і зимовий спецодяг

В інтернет-магазині розрізняють літній і зимовий спецодяг. Головні особливості літнього одягу: зшитий з легкої літньої тканини, яка піддається пранню, не облазить і не вигорає на сонці.

Головні особливості зимового одягу: він призначений для низьких температур як в приміщеннях, так і безпосередньо на вулиці. Підійде як для туризму, так і для спеціалізованого видів діяльності. Завдяки щільному матеріалу утримує тепло і не пропускає воду.

Саме і це інтернет-магазині можна придбати спецодяг за найвигіднішими умовами, а саме:

 • вся продукція з каталогу відповідає стандартам ГОСТ;
 • величезний вибір: брюки, костюми, комбінезони, напівкомбінезони, засоби індивідуального захисту, шорти, жилети, футболки і багато іншого;
 • тільки високоякісні матеріали підвищеної міцності;
 • перш ніж випустити товар в продаж, відбувається ретельна перевірка;
 • можливість всебічного співробітництва, і достака по всій Україні.

Якщо ви збираєтеся зайнятися туризмом, або просто отримуєте задоволення від теплого, водонепроникного і зручного одягу, тоді саме для вас – доступні ціни, великий асортимент і доставка по всій Україні.

Захисний спецодяг потрібен для захисту користувача від небезпек на робочому місці: від рідких до твердих хімікатів, масел, нетоксичних рідин, речовин, які переносяться по повітрю аж до пилу і волокон. У деяких робочих середовищах, таких як лабораторії або служба безпеки, роль захисного одягу полягає в захисті продукту або процесу від забруднення людьми (волосся, шкіра, волокна одягу і т. д.).

Сам по собі спецодяг не забезпечує повного захисту. При його виборі слід враховувати кілька факторів. Сьогодні, як ніколи актуальна пропозиція спецодягу з доставкою по Україні. В даному випадку ви можете бути абсолютно впевнені в якості товару.

Вибір і використання захисних засобів

На ринку представлено багато різних видів спецодягу. Як вибрати відповідний? Ви завжди повинні починати з проведення оцінки ризику для визначення типу небезпеки (хімічні речовини, безпечні рідини, радіація і т. д.), Часу впливу і необхідного рівня захисту, беручи до уваги і те, і інше. Чим детальніше оцінка ризиків, тим простіше вибрати відповідний захисний костюм.

Ключові моменти, які слід враховувати при виборі захисного одягу:

 • захисні / бар’єрні властивості (опір просочуванню і проникненню);
 • опір (міцність одягу);
 • якість (матеріал, з якого вона зроблена, блискавка, шви, розмір одягу і посадка по тілу);
 • комфорт (одяг має бути зручним);
 • дбайливе ставлення до навколишнього середовища (утилізація одягу повинна бути безпечною і рентабельною);
 • ціна (хоча не рекомендується приймати рішення виключно за ціною);
 • експлуатаційні властивості (після підтвердження відповідності костюма необхідним вимогам необхідно оцінити його ефективність в реальних умовах).