Коли перед вами стоїть питання схуднення, то насамперед потрібно зосередитися на харчуванні та фізичних навантаженнях.

Без цих складових результату не досягти. У той же момент варто розуміти, що короткочасні дієти дають лише тимчасовий ефект, а нерегулярні тренування подіють в малому ступені. Рішення наступне: збалансована їжа та інтенсивні заняття спортом.

Наступний етап – вибір тренажера. Якщо ви не знаєте, на чому зупинитися, впевнено можемо рекомендувати кардіотренажери, які нещадно справляються з жиром, завдяки тривалим кардіонавантаженням. Їх різноманітність досить велике, проте істинним “маст хев” є універсальний орбітрек для будинку, який уклав в собі степер, лижний тренажер, велотренажер і бігову доріжку.

Орбітрек – максимум користі в одному тренажері

Орбітрек здатний спалювати максимальну кількість калорій, в порівнянні зі своїми «кардіо-побратимами». Цей факт доведений вченими німецького Інституту в місті Кельн. Крім того кардіотренування на витривалість є ідеальним засобом не тільки в роботі над тілом, а й відмінною мікстурою для підтримки хорошого здоров’я. Оскільки міцна серцево-судинна і дихальна система – це запорука довголіття і відмінного самопочуття. Також тренажер орбітрек стає незамінним в період реабілітації після травм хребта, інфаркту або інсульту, і неймовірно ефективний в боротьбі зі шкідливими наслідками сидячої роботи.

Орбітрек для схуднення – найкраща альтернатива тренажерним залом

Варто зазначити, що эллиптический тренажер купить киев для підтримки гарної фізичної форми рекомендується як професійним спортсменам, так і простим любителям спорту, а також літнім людям, особам, які проходять оздоровчу програму з мінімальними фізичними навантаженнями, і тим, хто прагне скинути зайві сантиметри. При цьому варто відзначити, що для кожної категорії потрібна окрема модель еліпсоїд-тренажера.

Для міської квартири або заміського будинку можна вибрати та купити орбітрек з недорогої цінової категорії, бо, на відміну від фітнес залу, немає необхідності експлуатувати його в різних режимах цілодобово безперервно. Домашній еліпс тренажер займає скромний шматок площі приміщення, має порівняно невелику вагу і за рахунок футуристичного дизайну доречно виглядає в будь-якому інтер’єрі. Зате користь від нього колосальна, до того ж, займатися на ньому зможуть усі члени родини.

Коли буде помітний результат від тренувань?

Режим і насиченість ваших тренувань повинні плануватися виходячи з поставленої мети. Щоб їх результативність була максимальною, краще вивчити асортимент всіляких моделей еліпсоїдів, вивчити особливості їх програм, технічні характеристики, а також ознайомитися з відгуками покупців, які вже придбали товар. З огляду на індивідуальні побажання, функціональність снаряда та особистий бюджет, можна купити орбітрек, який буде відповідати вашим очікуванням. Ціна орбітрека, призначеного для домашнього використання, коливається від демократичною до преміальної, скільки буде коштувати оптимальний устрій – вирішувати вам. Почніть роботу над собою вже зараз, якщо хочете підтримувати себе в хорошій формі та піднесений настрій.