Тепловий насос – універсальний механізм для перетворення енергії в теплову. Яким має бути сировина для забезпечення роботи пристрою – залежить від типу обладнання. Сьогодні черпати енергію для перетворення можна з різних середовищ, що дозволило виробникам розробити кілька основних видів теплових насосів.

Якими бувають теплові насоси

Основними джерелами для отримання енергії є вода, повітря, грунт. Виходячи з типу джерела і способу перетворення теплові насоси підрозділяють на кілька великих груп:

  • вода-вода;
  • повітря-повітря;
  • грунт-вода;
  • повітря-вода;
  • вода-повітря;
  • грунт-повітря.

Таким чином, для організації опалення будинку можна купити насос, що працює на основі енергії води, повітря або ґрунту і поставляє в опалювальну систему нагріту воду або повітряні маси. Вибір циркулюючого носія слід робити з урахуванням особливостей системи і її експлуатації.

Чому варто купити тепловий насос

Чим приваблюють споживачів теплові насоси? Ці пристрої, незалежно від типу, мають просту як в установці, так і в використанні конструкцію, максимально економічні та екологічні. Встановлювати їх можна в будь-якій кліматичній зоні, при цьому, працює ТН однаково добре як влітку, так і взимку (можливі незначні зниження ККД при низьких температурах в разі використання сировини вода або грунт). Щоб рассчитать стоимость теплового насоса – переходьте за посиланням.

Окупність теплових насосів істотно вище, ніж аналогічних пристроїв, що функціонують на теплової енергії. Такі системи відмінно показують себе при організації опалення приватних будинків, котеджів, при налагодженні системи гарячого водопостачання, підігріву водойм. Термін експлуатації ТН становить кілька десятків років, після чого систему необхідно буде замінити або провести діагностику і ремонт при можливості.

Тепловий насос після монтажу займає мінімальну корисну площу, завдяки чому може бути встановлений на будь-якій ділянці території. Це енергоефективне, безпечне та ефективне обладнання, за яким майбутнє.

Як використовувати тепловий насос для опалення

У побуті в більшості випадків використовуються теплові насоси типів вода-вода, повітря-вода, повітря-повітря. Висока залежність грунтових ТН від зовнішніх умов робить їх рідкісним вибором для забезпечення опалення будинку.

Як використовувати вибраний і встановлений тепловий насос?

Управління установками, які пропонує компанія Geosun, не викликає складнощів і питань. Після завершення робіт з монтажу пристрою досить включити обладнання для отримання енергії вихідної сировини і передачі її циркулюючому реципієнту. Нагріті до необхідної температури вода і повітря можуть використовуватися в якості джерела тепла для радіаторів, водонагрівальної техніки, басейнів.

Дізнатися детальну інформацію про дії теплових насосів можна у фахівців, які не тільки розкажуть про роботу устаткування, але і продемонструють можливості ТН на практиці.