При виборі кліматичної техніки якість відіграє першочергову роль. Це стосується як купівлі теплових насосів, так і кондиціонерів різних типів. Обираючи таку техніку, важливо звертати увагу ще на такі нюанси:

  • потужність;
  • вид;
  • тип приміщення, для якого підбирається техніка;
  • функціональність;
  • розміри;
  • виробник;
  • вартість.

Звичайно, це лише ряд параметрів, згідно яких обирається техніка. Вагому роль відіграє й її вартість. Наприклад, якщо вас цікавить ціна кондиціонерів, – актуальну вартість наведено у Інтернет-магазині Рівне-Кондиціонер. Ви можете обрати та придбати кліматичну техніку (осушувачі для будинку, теплові насоси, мульти-спліт системи) в Рівному або ж замовити її з доставкою у своє місто.

Особливості вибору кондиціонеру

Перш за все, варто подумати, яку площу вам потрібно охолодити, або ж навпаки обігріти. Від цього буде залежати потужність кондиціонера. Орієнтуйтеся на те, що на площу 10-12 м. кв. потрібна потужність близько 1 кВт. Проте, звичайно, відіграє роль і те, для якого саме приміщення ви будете підбирати кліматичну техніку. Наприклад, для спортзалу або кінотеатру варто обрати більш потужний кондиціонер, аніж для магазину або квартири. Додатково ви можете підібрати зволожувач повітря, адже у сучасних приміщеннях доволі сухо.

Також варто враховувати кількість дверей, вікон, і обов’язково висоту стелі – чим більше ці параметри, тим більш потужна техніка знадобиться для обігріву або охолодження приміщення, тим більшою може бути вартість кондиціонеру.

Залежно від місця використання виділяють такі типи кондиціонерів:

  • промислові потужністю від 30 кВт: встановлюються у гіпермаркетах, торгових центрах, спортивних будівлях та великих адміністративних приміщеннях;
  • напівпромислові потужністю до 30 кВт: вони найкраще підійдуть для заміських будинків, офісних приміщеннях та магазинах, площа яких не перевищує 300 м. кв.;
  • побутові, потужність яких становить 1,5-8 кВт: вони в основному призначені для роботи в 1 приміщенні.

Теплові насоси: види

Якщо вас цікавить якісний тепловий насос – перегляньте асортимент цього магазину. Тут розумна вартість кондиціонерів, осушувачі повітря, насоси та іншу кліматичну техніку. Ефективність теплового насосу буде залежати від кількох параметрів: кількості перенесеної теплоти та кількості електроенергії, яка витрачається під час роботи насосу. Є теплові насоси для басейнів, а також виду повітря-повітря, повітря-вода та ґрунт-вода, які відрізняються за потужністю та призначенням.